25 серпня 2019 • № 34 (1570)

Усіх переможців названо

У Полтаві під егідою Федерації футболу міста тривали змагання відкритого турніру з міні-футболу серед юнаків, участь у якому взяли десятки команд із різних куточків України.

29 березня на стадіоні «Динамо» відбулися фінальні матчі серед юнаків 2011 року народження. Тут загалом змагалося вісім колективів, а чемпіонами стали юні футболісти харківської команди «Майстер м’яча». На другому місці ФК «Черкаси», на третьому – «Golden eagle-1» (Полтава).

А через два дні у спортивному манежі ПЗМС стали відомими і переможці у наймолодшій групі – серед юнаків 2012 року народження, де грало шість команд. Тут усі найвищі нагороди дісталися полтавцям. Перше місце посіла команда «Golden eagle-1», на другій сходинці ДЮСШ «Молодь-1», а бронза дісталася ФК «Полтава». Нагороди командам-переможцям і кращим гравцям турніру вручив голова Федерації футболу Полтави Олександр Кудацький.