25 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Із засідання комісії з питань розміщення тимчасових споруд та малих архітектурних форм

5 квітня відбулося засідання комісії з питань розміщення тимчасових споруд та малих архітектурних форм, яке провела заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Тетяна Юрченко.

Порядок денний засідання був розподілений на два блоки питань, один з яких стосувався розміщення стаціонарних тимчасових споруд на території міста, а інший – розташування літніх атракціонів для дітей.

Передусім члени комісії погодили розміщення літніх атракціонів на території міста. Серед пропозицій підприємців – розміщення атракціонів у парках та скверах Полтави, а також у житлових масивах.

Так, розглянули пропозиції, що стосуються розміщення батутів, ігрових кімнат, надувних гірок тощо на території парку ім.І.П.Котляревського, Корпусного парку, Театральної площі, біля дитячого майданчика поруч з Обласним центром естетичного виховання молоді, на території Павленківського парку, на бульварі Богдана Хмельницького, на провулку Латишева тощо.

Серед спірних питань – доцільність розміщення атракціонів для дітей на території Сонячного парку, оскільки від жителів міста надходили різного роду скарги. Тож це питання залишили для доопрацювання.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Тетяна Юрченко зауважила, що серед основних вимог до підприємців, які провадитимуть свою діяльність у парках та скверах міста, – забезпечення благоустрою територій, на яких вони працюють. Зупинилася вона й на інших важливих аспектах:
– Здебільшого такі конструкції встановлюватимуть на територіях парків, скверів, біля житлових масивів, аби батьки з дітьми мали змогу змістовно проводити дозвілля. Звичайно, при наданні згоди на розміщення таких конструкцій ми звертаємо увагу на дві речі. Перша – чи не заважатимуть атракціони довколишнім жителям. Друга – їхня абсолютна справність, адже йдеться про безпеку наймолодших полтавців.

Також під час засідання розглядали питання щодо продовження дозволу на розміщення стаціонарних тимчасових споруд на території міста строком на два роки.

Під час наступного засідання члени цієї комісії розглянуть питання щодо розташування літніх майданчиків, стосовно яких були подані документи, а також питання, відправлені раніше на довивчення.

Юлія РОМАНЕНКО


Богдан Шевченко, 15.04.2019, 09:5468
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31