16 липня 2019 • № 28 (1564)
Rss  

Після завершення пленарного засідання 22-ї сесії Полтавської міської ради сьомого скликання голови депутатських фракцій підбили її підсумки.

Після завершення пленарного засідання 22-ї сесії Полтавської міської ради сьомого скликання голови депутатських фракцій підбили її підсумки.

Голова найбільшої фракції у Полтавській міській раді Андрій Матковський зазначив, що сесія була емоційною, але конструктивною, оскільки депутати визначали пріоритети розвитку міста та спрямували відповідно кошти на галузі житлово-комунального господарства, освіту, соціальний захист та охорону здоров'я:
– Програмою «Турбота» передбачено виплати по 3 тис. грн 180 учасникам та ветеранам Другої світової війни до 1928 року народження, які проживають у Полтаві, крім цього, майже 9 млн грн міська влада виділяє матеріальну допомогу до професійного свята всім медичним працівникам. Змінами до бюджету передбачене додаткове фінансування ремонтних робіт у лікарнях міста. Окрім того, депутати виділили 5 млн грн на закупівлю сучасного медичного обладнання для пологового будинку для інтенсивної терапії дітей, що стало дуже важливим рішенням. Адже востаннє його оновлювали десять років тому. Також 4,2 млн грн спрямуємо на переобладнання неврологічого відділення 1-ї міської клінічної лікарні та закупівлю медичного обладнання, інвентарю, кондиціонерів, а також 4 млн грн – на рентген-апарат у 4-ту лікарню. Збільшене фінансування програми «Нова українська школа». Це означає, що за кошти державного і міського бюджетів, а це майже 16 млн грн, усі першокласники будуть забезпечені всім необхідним: новими меблями, сучасними інтерактивними дошками, інвентарем тощо, як це й передбачено вимогами НУШ.

Голова фракції «Рідне місто» Світлана Нестуля наголосила:
– Наша фракція взяла на себе найважчу галузь – житлово-комунальне господарство. У ньому, як ви знаєте, за останні роки накопичилося безліч проблем, і ми їх поступово розв’язуємо. Так, і сьогодні додатково виділено понад 30 млн грн на поточний ремонт доріг та 44 млн – на ремонт дворів. Окремо на реконструкцію вщент розбитої головної вулиці Огнівки спрямовано 15 млн грн. Ще 5 млн грн піде на капремонт зливової каналізації, понад 4 млн – на капітальний ремонт контейнерних майданчиків. Усі рішення, які сьогодні ухвалили, заздалегідь проаналізовані нашою командою, і ми впевнені, що завдяки їх реалізації Полтава стане привабливішою зовні й комфортнішою для жителів. Ми продовжуємо працювати над відродженням сфери ЖКГ, від нормального функціонування якої залежить якість життя кожного полтавця.

Голова фракції «Об’єднання» Самопоміч» у Полтавській міській раді Дмитро Сенчакович зауважив, що нині міська влада поступово врегульовує проблеми у всіх галузях:
– Тепер, як бачите, з’являється певний баланс, впроваджуються зміни. Ми рухаємося до того, щоб місто стало таким, яким можна пишатися. Проте потрібно розуміти, що це не швидкий процес. Ця сесія показала, що влада стала відкритішою, порівнюючи із попередніми сесіями та скликаннями, хоча між депутатами тривають дискусії, ідуть жваві обговорення.

На злагодженості в ухваленні рішень наголосив голова фракції ВО «Свобода» у Полтавській міській раді Юліан Матвійчук:
– Дякуємо депутатам, що виважено підійшли до забудови артскладів. Вирішили ґрунтовно вивчити це питання, перш ніж розпочинати будівельні роботи на тих територіях. Нині перед нами постає чи не основне завдання – розв’язання проблеми громадського транспорту в місті. Проте спільними зусиллями будемо робити все можливе, аби й це питання якнайшвидше вирішити. А в майбутньому взагалі повністю перейти на комунальний транспорт.

Юрій ІВАНОВ
Богдан Шевченко, 08.05.2019, 10:0661
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень