24 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Заступники директорів полтавських шкіл узяли участь в «Інтелект-квесті»

У п’ятницю, 10 травня, на базі ЗЗСО №22 відбулася презентація інноваційної форми методичної роботи. У заході взяли участь заступники директорів шкіл міста, які попередньо зареєструвалися для проходження квесту. Також презентацію відвідали і представники депутатського корпусу, зокрема голова фракції БПП «Солідарність» у Полтавській міській раді Андрій Матковський та заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Людмила Бойченко. Вона наголосила, що швидкі темпи розвитку дітей вимагають від педагогів бути сучасними і прогресивними:
– Нинішнє покоління дітей розвивається досить швидко, що, безумовно, має стимулювати педагогів шукати нові підходи для виховання та навчання. Тож, аби навчити дітей чогось нового, учителі повинні й самі навчатися та підхоплювати новітні тенденції. Квест дасть змогу молодим та креативним заступникам директорів з навчально-виховної роботи проявити свої найкращі здібності. Сподіваюся, що кожен учасник знайде для себе щось цікаве та втілить отримані навички у своєму закладі.

Усіх учасників було поділено на п’ять команд. Кожна з них мала обрати назву, капітана та девіз. Головною метою заходу стало формування комунікативних навичок та вміння працювати в колективі. Кожна команда мала пройти сім тематичних локацій, серед яких «Творча лабораторія», «Коло однодумців», «Кабінет директора», «Бібліотека», «Конференц-зал», «Шкільний коридор» та «Кабінет релаксації».

Методист управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради Наталія Северенчук розповіла, що із задоволенням узяла участь як організатор та підготувала для команд завдання із зображення елементів ідеальної школи. На її думку, спільна робота сприятиме підвищенню ефективності команди та допоможе повноцінно реалізувати проект «Нова українська школа».

Заступник директора з навчально-виховної роботи Полтавської ЗОШ №20 ім.Б.Серги Лариса Буличева підкреслила, що управління освіти спільно із міською радою постійно проводить подібні заходи серед керівництва та вчителів полтавських шкіл:
– Квест має на меті навчити нас працювати в колективі та чути одне одного. Це одна з найважливіших складових ефективної співпраці в школі. Дуже приємно, що міська влада це розуміє і постійно проводить тренінги з підвищення кваліфікації працівників школи.

А її колега з Полтавської вечірньої змінної школи №1 Юрій Сиволап зазначив, що спілкування у колі однодумців спонукає до самовдосконалення, яке обов’язково відобразиться на результатах роботи:
– Такі заходи цікаві тим, що ми обмінюємося досвідом, а також разом обговорюємо важливі питання. Можливість висвітлювати своє бачення «Нової української школи» спонукає до розвитку та вдосконалення себе як педагога, аби гідно виховувати юне покоління.

Загалом захід пройшов піднесено, присутнім подякували за участь, а також запропонували проголосувати за обрання нового логотипу управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради.

Олександра ІОФФЕ

Богдан Шевченко, 22.05.2019, 15:3478
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31