24 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

ЖКГ Полтави вчора й сьогодні: працювати не абияк, а якісно

Узявши відповідальність за житлово-комунальне господарство Полтави, команда Олександра Удовіченка розв’язує проблеми, що накопичувалися роками.

Останніми роками в Полтаві утвердилася недобра традиція: комунальники, отримавши ту чи ту ділянку роботи, виконували її абияк, тільки б поставити галочку у звітах. На людей, яким потім доводилося потерпати від халтури, ясна річ, ніхто не зважав.

Що вже й говорити про те, щоб дослухатися до пропозицій жителів під час роботи й не повертатися до неї знову, витрачаючи бюджетні кошти! Адже хто, як не жителі, найкраще знає проблеми свого подвір’я чи свого будинку?

«Як так робити, краще не робити зовсім!» – напевне, саме ці слова говорили мешканці будинку на вулиці Грушевського,17, після того, як побачили наведений тодішніми комунальними службами благоустрій на прибудинковій території. Люди зверталися до влади, очікуючи відповідального ставлення, а натомість тут працювали абияк. Тож залишилися численні недопрацювання, котрі комунальники змушені були виправляти вже навесні.

Особливо непокоїли сухі дерева на межі двору з дитсадком №45 «Дюймовочка» – їх треба було негайно обрізати. Найбільшу небезпеку становила аварійна тополя заввишки з десятиповерхівку. Вона реально загрожувала впасти на ігрові павільйони та на дітей, які постійно під нею гуляли. Трагедія могла статися у будь-яку мить, і відвернути її тоді було б неможливо.

Непокоїлася адміністрація дитсадка, непокоїлися й мешканці будинку на Грушевського,17. Один з них, Віктор Бондаренко, звернувся з цього приводу до депутата міської ради, члена команди «Рідне місто» Миколи Перепелиці. Він зв’язався з колегою по команді, заступником начальника управління ЖКГ Віталієм Худолієм.

– Наші фахівці виїхали на місце, обстежили тополю, яка однозначно перебувала в аварійному стані, про що й склали відповідний акт, – говорить Віталій Худолій. – Спилювали протягом двох днів: 3 й 4 квітня. Підрядник залучив 30-метрову вишку, двох робітників.
Спиляне дерево відразу ж вивезли з двору. Щодо іншого сухостою, то, обрізавши гілки, комунальники посприяли безперешкодному оновленню освітлення. Ним займався ще один член команди «Рідне місто», керівник КП «Міськсвітло» Роман Кикоть. Роботу підрядника протягом усього процесу контролював Віталій Худолій.

– Загалом це звична справа, але ситуація могла мати явно загрозливі наслідки для людей, – зазначає він. – Тепер у безпеці й жителі, і вихованці дитячого садка. Спільні зусилля дали конкретний результат. Намагаємося так працювати постійно, адже саме системний підхід сприяє швидкому та якісному розв’язанню людських проблем.

Житлово-комунальне господарство оновлюється. Команда Олександра Удовіченка діє.

Денис КОМПАНІЄЦЬ
Богдан Шевченко, 04.06.2019, 15:2265
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31