15 липня 2019 • № 28 (1564)
Rss  

Обговорили питання підтримки полтавських підприємців на ринку Німеччини

До Полтави з робочим візитом завітав Почесний економічний радник Посольства України в Німеччині Віктор Домбровський. 6 червня відбулася офіційна зустріч з представниками міської влади, під час якої обговорили можливість співпраці з питань підтримки компаній Полтави на ринку Німеччини. Участь в обговоренні питання взяли заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів (економічні та соціальні питання) з команди «Рідне місто» Тетяна Юрченко, фахівці КО «Інститут розвитку міста» та фахівці управління економічних питань міськвиконкому.

Під час зустрічі Віктор Домбровський розповів, що очолює інформаційно-консультаційний бізнес-центр UkrbusinessConsult, який займається підтримкою українського бізнесу на ринку Німеччини:
– Наш центр надає українським компаніям відповідну комплексну допомогу з питань налагодження в Німеччині ринку збуту або імпорту певного товару, пошуку кваліфікованого партнера або інвестора, організації фінансування проектів в Україні, закупівлі сучасних технологій та обладнання, а також вирішення організаційних та правових питань на ринку Німеччини.

За роки професійної діяльності на ринку Німеччини та України компаніями-засновниками бізнес-центру UkrBusinessConsult були розроблені та успішно впроваджені в практику понад 170 вагомих комплексних проектів, значна частина з яких розроблялась та реалізовувалася вперше.
Віктор Домбровський зауважив, що найкращим варіантом початку співпраці була б реалізація спільного пілотного проекту, завдяки якому б усі інші зацікавлені підприємці наочно побачили та зрозуміли, як це працює:
– Перш за все ми вивчаємо, чим займається підприємство. Після навчального періоду з предметом ми тестуємо той предмет на ринку, щоб він реалізовувався. Коли буде зрозуміло, які практичні кроки треба робити для реалізації проекту, ми формуємо технічне завдання і потім підписуємо договір.

Заступник міського голови з команди Олександра Удовіченка «Рідне місто» Тетяна Юрченко запевнила, що робитиме все для того, аби сприяти реалізації такої співпраці:
– У Полтаві достатньо підприємців, які мають великий потенціал для подальшого розвитку свого бізнесу, у тім числі й за кордоном. Наше завдання – допомогти їм у цьому. Упевнена, що полтавці гідно презентують місто й державу перед німецькими партнерами. Для Полтави така співпраця додатково відкриває перспективу надходження іноземних інвестицій, які поповнять міський бюджет та забезпечать жителів новими робочими місцями. Тому ви можете розраховувати на підтримку міської влади та мою особисту.

Юлія РОМАНЕНКО
Богдан Шевченко, 18.06.2019, 11:0138
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень