15 липня 2019 • № 28 (1564)
Rss  

Воїни на фронті досі радіють дитячим листам

На території спеціалізованої школи №40 для дітей з вадами зору 55 дітлахів 1–4 класів пришкільного табору «Голуб'ята» взяли участь у військово-патріотичному квесті «Уроки мужності».

Діти грали в рухливі естафети, дартц, розгадували завдання вікторини, але головний осередок уваги був прикутий до різних видів зброї та військової амуніції, яку принесли для ознайомлення ветерани АТО.

Патріотичне виховання – це планомірна виховна діяльність, спрямована на формування у школярів гарного ставлення до Батьківщини. Патріотизм – це одна з якостей людського характеру. Він, подібно до любові, керує людською свідомістю, змушуючи здійснювати великі й малі вчинки в ім’я своєї батьківщини. Патріотизм виховує великих, сильних людей, породжує впевненість у собі, волю в перемогу, віру у свою націю, свій народ, зазначив голова Полтавської філії ВГО «Українська асоціація інвалідів АТО» Андрій Кошман.

Він, тримаючи чергову партію листів на фронт від дітей, розповів, що українські воїни досі чекають листи і дуже їм радіють, адже це для них величезна підтримка. Андрій Кошман згадав історію з власного досвіду, коли воював у складі добровольчого батальйону «Айдар»: «Якось до нас приїхали волонтери з гуманітаркою і привезли листи зі школи-інтернату. Та за бойовими діями не було часу їх відразу глянути. За кілька днів відкриваю одного, а там дівчинка написала теплі слова і… поклала три гривні. Ще й перепросила, що так мало грошей надіслала. У мене пішов мороз по шкірі, бо зрозумів, для чого тут».

Один з організаторів заходу – начальник відділу по роботі з людьми з інвалідністю комунального закладу «Полтавський міський заклад «Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Ірина Твердохліб розповіла, що з ветеранами АТО вже з осені 2018 року провели чотири подібні заходи:
– Ця спеціалізована школа для дітей з порушеннями зору особлива, бо тут є й діти, які мають дитячий церебральний параліч, аутисти. Вони зі своїми вчителями добре підготувалися, це настільки приємно було для воїнів. Їм показують різновиди зброї, а вони майже всі називають правильно. Жартують, що вивчили, граючи в комп’ютерні ігри. Діти сповна віддячили гостям за їхню відданість та мужність.

Допомогу в організації заходу також надали Центр соціальної адаптації ветеранів та інвалідів АТО м.Полтава, громадське формування «Доброволець» та Полтавська обласна бібліотека для дітей ім.Панаса Мирного.

Володимир СУЛИМЕНКО
Богдан Шевченко, 18.06.2019, 11:1340
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень