×

Як відключити голову під час сексу?

89% жінок дали відповідь, що не можуть відключить голову під час занять сексом. Це, звичайно,  не завжди, але навіть іноді це абсолютно неприємно,  коли в найцікавіший момент сексу ти думаєш про те, а чи не смішно ти зараз виглядаєш, а все ти доробила на роботі і т.д.

5 порад, як розслабитися під час сексу

1. Поступово знайомтеся зі своїм тілом, це дозволить вам уникнути комплексів і додасть впевненості. Ви повинні пам’ятати, що ви прекрасні на кожному міліметрі свого тіла. Багато дівчат насправді не знають, що їм подобається, а що ні. Ви повинні знайти у себе найерогенніші  зони, а з часом навчити цьому і свого партнера.

2. Концентруйтеся на диханні. Приділіть 1-3 хвилини в сексі для того, щоб дихати в такт зі своїм партнером, іноді це дуже збуджує і розбурхує свідомість.

3. Говоріть про це. Обговоріть зі своїм партнером усе,  що б вам хотілося спробувати, поговоріть про свої бажання,  натякаючи на щось нове. Якщо ви до цього жодного разу не зізнавалися своєму партнеру, що насправді не відчуваєте оргазму, тоді йому дуже складно буде це прийняти. Іноді, щоб уникнути серйозних конфліктів варто почати з самостійних експериментів, поступово розкриваючись і дивуючи свого партнера своїми успіхами.

4. Створіть атмосферу, аби почувати себе максимально комфортно. Якщо чоловік цього хоче, а жінка хоче отримувати насолоду від свого партнера, то в обох вийде створити ту довірчу атмосферу, яка дозволить розслабитися.

5. Підготуйте себе до процесу. Зробіть все для того, щоб ви захотіли себе! Одягніть красиву  нижню білизну і полюбуйтеся на себе в дзеркало з думками про те, що ви сексуальні й бажані. Це не зможе залишити вас байдужими до свого тіла.