×

Ламінування вій: “плюси” та “мінуси”

Зараз набирає популярності процедура ламінування вій. Вже достатньо інформації можна знайти в Інтернеті, тому про процедуру знає більшість жінок і дівчат. Все частіше стають її прихильницями.


Що ж особливого в процедурі ламінування вій?
Це естетична, доглядова процедура, яка надає вашим віям більш виразніший завиток. А за рахунок фарбування, вії стають візуально довшими і густішими, так як профарбовуються самі маленькі (пушкові) війки. Навіть, Іх кінчики , які частіше всього світлі і не помітні.
В склад всіх засобів для ламінування вій входять масла, вітаміни, кератин (протеїн), які під час процедури насичують вії. А після її завершення вони стають пружними, гладкими та блискучими.


Також необхідно відмітити, що сама процедура виконується на спеціальних валиках, які пікручують вії, надаючи їм новий завиток. Таким чином ваші вії отримують насиченість складниками засобів і новий вигляд, а ваш погляд матиме більш виразний та гарний вид.


Та дана процедура підходить не для кожного. Не рекомендується виконувати її тим, у кого індивідуальна непереносимість складу засобів (алергопроба проводиться за 24 години до процедури за побажанням клієнта), якщо проводились операції в області очей, присутні захворювання слизової оболонки або пораження шкіри (почервоніння, свербіж).
Тому, якщо у вас немає протипоказань, рекомендую спробувати дану процедуру. Ви матимете не тільки виразні вії і привабливий погляд, а також відновлення структури вій, поліпшення їх стану.