×

Ми таки примусили Чепурка та Шамоту дати публічно обіцянку полтавцям знищувати рекламу наркотиків на будинках…

Примусили О.Г. Чепурка публічно пообіцяти знищувати рекламу наркотиків на будинках. Контролюємо!Сьогодні відбулося засідання постійної комісії з питань містобудування. Заступник міського голови О.Г.Чепурко публічно, (дивіться відео) пообіцяв, що вже в грудні бюджетом будуть передбачені кошти на зафарбування реклами наркотиків. Олексій Чепурко пообіцяв, що на сесії Полтавської міської ради депутати проголосують рішення виділити кошти на знищення реклами наркотиків на стінах будинків, парканів та школах. Ми будемо контролювати виконання обіцянки владою Полтави. Якщо треба присилатимемо йому особисто на телефон та фейсбук адреси, де такі написи не знищені.За даними ООН, в Україні більше ніж 2 мільйони наркоманів та близько 100 тисяч наркодилерів які щодня торгують наркотиками і затягують у цю залежність дітей. За інформацією дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ, станом на 2019 рік 18,3 % дівчат-підлітків і 16, 7% хлопців мали досвід вживання наркотичних речовин.Причина: ДОСТУПНІСТЬ наркотиків. Причина – на стінах будинків, парканів, і навіть ШКІЛ. Це реклама каналів збуту.Потім ми знаходимо ШПРИЦИ на дитячих майданчиках та дитсадках. До речі про шприци. ООН обрало Україну серед 24 країн, що потребують першочергової допомоги. На початок 2018 р. в країні проживало 244 000 ВІЛ-позитивних людей. Кожен сотий – у віці від 15 до 50 років інфікований ВІЛ.Отже! Відкрийте очі. Там, у цій рекламі на будинках – написано: ми вбиваємо ваших дітей і онуків. Це інтернет – магазини де продають смерть. Думаєте ця отрута доступна тільки мажорам? Ні, це зілля за ціною пива і горілки, і продається воно навіть після 22.00. Наркоторгівля вже пройшла діджиталізацію. Смерть продається через телефон. Скільки коштує ЖИТТЯ людини?Люди в соцмережах надсилають мені сотні адрес інтернет каналів продажу наркотичних речовин. Ми разом з однодумцями Руху ВРЯТУЙ ЖИТТЯ Врятуй життя їх блокуємо. Заблоковано вже понад 2100 Телеграм каналів, 140 ботів та 130 операторів. Разом з командою однодумців #молодьпротинаркотиків ми обійшли сотні дворів і замалювали тисячі надписів.Ми надали депутатам попередні обрахунки. Перший етап: зобов’язання комунального підприємства, зміни до його статуту, стрічка у бюджеті. Поділіться з дітьми. Ви на зарплати керівників районів в рік витрачаєте мільйони, зарплати виконкому 100 мільйонів.Ще створіть міжвідомчий орган для контролю над ситуацією. З МВС, міськрадою, громадськістю. Створіть гарячу лінію для зворотного зв’язку із полтавцями. Координуйте зусилля між людиною, поліцією, комунальним підприємством. Вперед!

Опубліковано Vlada Kaplin Вівторок, 26 листопада 2019 р.

26 листопада відбулося засідання постійної комісії з питань містобудування. Заступник  міського голови Олексій Чепурко публічно пообіцяв, що бюджетом будуть передбачені кошти на зафарбування реклами наркотиків і на сесії Полтавської міської ради депутати проголосують рішення про виділення на це коштів. Ми будемо контролювати виконання обіцянки владою Полтави.

Ми надсилатимемо Олексію Чепурку та Олександру Шамоті адреси, де такі написи не знищені. Тепер це їхня спільна відповідальність!

До речі, під час обговорення проблем наркозалежності серед молоді, відсутності спортивних та дитячих майданчиків Олександр Шамота разом зі своїм іншим близьким другом Віталієм демонстративно реготали, не реагуючи навіть на зауваження журналістів. Сором.

За даними ООН, в Україні більше ніж два мільйони наркоманів та близько 100 тисяч наркодилерів, які щодня торгують наркотиками і затягують у цю залежність дітей. За інформацією дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ, станом на 2019 рік 18,3% дівчат-підлітків і 16, 7% хлопців мали досвід вживання наркотичних речовин. Причина – доступність наркотиків на стінах будинків, парканів і навіть шкіл. Це реклама каналів збуту.

Потім ми знаходимо шприци на дитячих майданчиках та в дитсадках. До речі, про шприци. ООН обрала Україну серед 24 країн, що потребують першочергової допомоги. На початок 2018 року в країні проживало 244 тисячі ВІЛ-позитивних людей, кожен сотий – у віці від 15 до 50 років.

У рекламі на будинках написано: ми вбиваємо ваших дітей і онуків. Це інтернет-магазини, де продають смерть. Думаєте, ця отрута доступна тільки мажорам? Ні, це зілля за ціною пива і горілки, і продається воно навіть після 22.00. Наркоторгівля вже пройшла діджиталізацію. Смерть продається через телефон. 

Люди в соцмережах надсилають мені сотні адрес інтернет-каналів продажу наркотичних речовин. Ми разом з однодумцями руху «Врятуй життя» їх блокуємо. Заблоковано вже понад 2100 Телеграм-каналів, 140 ботів та 130 операторів. Разом з командою однодумців #молодьпротинаркотиків ми обійшли сотні дворів і замалювали тисячі надписів.

Щоб знищити всі написи і контролювати масову появу нових, треба на місяць лише одну зарплату Чепурка або Шамоти – і тисячі дітей будуть урятовані.  Поділіться з дітьми. Ви ж на зарплати керівників районів у рік витрачаєте мільйони, зарплати виконкому – 100 мільйонів.