×

Шокована тим, що сталося сьогодні!

Знищили пам`ятник у парку ім.Котляревського!!!!!

Вбили! Бо це був живий пам`ятник. Живе нагадування про Героїв, які загинули на Сході!

Де совість? 

Частина життя мого присвячена тому, щоб цей пам‘ятник  був і був саме таким. Таким, щоб бачити очі хлопців, які загинули. Щоб нагадував кожному, що вони загинули, і що не закінчилась війна! 

Все почалося з бажання батьків посадити дубову алею на честь хлопців. Активісти прийшли до мене і ми разом шукали місце, де ці дуби можна висадити. Об‘їздили все місто і зупинились у парку ім. Котляревського. 

Дуби посадили. Потім вже ми подумали, що варто облаштувати це місце, зробити благоустрій. Тому виступила з ініціативою виділити кошти з бюджету на ці роботи. І якось позначити  алею, щоб прохожі розуміли, що це алея пам‘яті. 

Тут я згадала про пам‘ятник, який бачила у Вінниці. Вразив мене тим, що був інтерактивним. Звернулась до міського голови  Вінниці і нам надіслали проектну документацію, яку я передала проектантам. 

Контент підготував мій кум. Ми використали сайт, на якому була інформація про  тих, хто загинув в АТО.  Так появився цей пам‘ятник, який полюбили полтавці.  І, що найважливіше, він дуже був потрібен батькам Героїв. 

Сьогодні хтось, можливо за чиєюсь вказівкою, 

просто розстріляв  захисне антивандальне скло і екран помер, як і хлопці там, на Сході!  

 Помер, бо був живим!

Люди! Будьте добрішими! Будьте людьми!