×

10 тисяч відвідувачів, 60 видів борщу та шість весіль: як вирував фестиваль «Борщик у глиняному горщику»

Уже вшосте на Полтавщині провели гастрономічний фестиваль-квест «Борщик у глиняному горщику». Цього року він відбувався 10 серпня на території етносадиби «Лялина світлиця» в смт Опішня. На захід завітали знавці старовинних рецептів борщів не тільки з Полтавської області, а й із Дніпропетровщини, Івано-Франківщини, Житомирщини, Кіровоградщини, Сумщини, Черкащини та Чернігівщини.

Організаторка фестивалю, етнолог Олена Щербань, зазначає, що головна мета фестивалю – зібрати однодумців і зрозуміти сутність української душі, яка проявляється через матеріальну спадщину, зокрема й культуру харчування:

– Цьогорічна програма кардинально відрізняється від минулих фестивалів тим, що в нас більше не тільки борщів, а й учасників, які їх готують.
Олена Василівна додала, що в наступному році масштабність фестивалю зросте, оскільки планують приготувати вже 70 видів борщу.

Свято тривало протягом дванадцяти годин. За цей час відбулося п’ять дегустацій борщів. Найсмачнішими визнали – борщ із травами, святковий капусняк із свинячих реберець, борщ з яблуками із Сумщини та борщ «Вітамінна бомба» з Полтави. Особливо зацікавив гостей незвичайний борщ із медом, лимоном та самогоном.

Оцінювало страви суворе журі, головою якого став фанат українського борщу й національних традицій Сергій Денисенко. Проте кожен учасник фестивалю міг долучитися до визначення найсмачнішої страви. Для цього потрібно було віддати квиток на захід тій господині, борщ якої найбільше сподобався. Перемогу отримала «Бойківська хамулянка», приготована учасницею з Івано-Франківська Іванною Кузеляк.

– Для фестивалю ми приготували нашу традиційну страву «Хамулянка». Її можна їсти гарячою і холодною. Вона унікальна тим, що робиться із «житниці», як у нас кажуть, тобто сироватки. До неї входять пшоно, буряк, листя молодого буряка. Також додаємо картоплю. Цю страву готують зазвичай рано навесні. Цьому рецепту близько 100 років, – ділиться переможниця конкурсу.

Крім приготування та частування, гості фестивалю мали змогу подивитися на майстер-класи з прядіння, травоплетіння та навіть самостійно зліпити горщик на справжньому гончарному крузі.

Найсмачніший фестиваль Полтавщини «Борщик у глиняному горщику» здивував не тільки смачними і корисними стравами, але й зачарував своєю гостинною атмосферою.