×

1000 гривень кожному полтавському пенсіонеру!– Андрій Матковський

За ініціативи депутата міської ради Андрія Матковського розроблено проєкт рішення на найближче сесійне засідання ради – надати кожному полтавському пенсіонеру, включаючи військовослужбовців, по 1000 гривень матеріальної допомоги.

– Мета, – розповідає депутат, – надати додаткову допомогу нашим батькам, дідусям, бабусям, захисникам Батьківщини, представникам особливо вразливих верств населення, враховуючи ту ситуацію, у якій вони опинилися після тривалих карантинних заходів, скрутне матеріальне становище, бідність, неможливість купити елементарні ліки та продукти харчування. Усі ці кошти полтавці понесуть у магазини, ринки, аптеки, заклади побуту, заплатять за проїзд і таким чином увіллють гроші в економіку Полтави, допоможуть у цей непростий час і нашим підприємцям та їхнім сім’ям, збережуть чи створять нові робочі місця.

Гроші у тримільярдному бюджеті є, на цю допомогу для 93 488 полтавців необхідно близько 94 млн грн. Варто лишень, аби фракції «Рідне місто», «Батьківщина» , СДП та «Свобода» – іншими словами провладна більшість у раді – відмовилися у 2020-му від мегапроєктів, фінансування сумнівного проєктування робіт та золотих фонтанів.

Тож виділяючи гроші на соціальний захист майже третини полтавців, ми перезапустимо економіку Полтави і допоможемо й іншим двом третям городянам.