×

12 СЕРПНЯ У ПАРКУ «ПРИДНІПРОВСЬКИЙ» НА ПІДТРИМКУ МАЛЕНЬКИХ КРЕМЕНЧУЖАН ІЗ ВАДАМИ ЗДОРОВ’Я БУДЕ ОРГАНІЗОВАНЕ ДИТЯЧЕ СВЯТО

12 серпня  з 16:00 до 21:00 на території комунального закладу культури і відпочинку «Міський парк культури і відпочинку «Придніпровський» у  рамках акції «Серце до серця» відбудеться дитячий розважальний захід.

Мета акції – порятунок життя і здоров’я найменших кременчужан; покращення ситуації з наявності якісного медичного обладнання в міських лікарнях та розвиток волонтерського руху.

Під час заходу на кременчужан чекає концерт від творчих колективів міста, ігрова зона для малюків від аніматорів, спортивна локація для усіх бажаючих, безкоштовні майстер класи, аквагрим, боді арт, малюнки хною, ярмарка майстрів хенд-мейду, лазертаг, дві яскраві фотозони та багато іншого.

Усі кошти, що отримані з катання на атракціонах,  будуть направлені у фонд акції «Серце до серця», а кременчужани які стали власниками брендованих білетів,  стануть учасниками лотереї з цінними призами.

Розіграш відбудеться о 20:00 на літній сцені.

Захід проводиться з дотриманням усіх карантинних вимог.

Організатори акції: Молодіжний Парламент Кременчука, Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій, управління молоді та спорту Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області.