×

У Полтаві перевіряють пасажирів, що прибувають на авто та залізничні вокзали

Рішенням комісії техногенної безпеки, екології та надзвичайних ситуацій у Полтаві створено мобільні групи, які на залізничних та автовокзалах перевіряють пасажирів, що прибули міжнародними чи міжрегіональними рейсами.

Така мобільна група включає представників районних рад, Держслужби з надзвичайних ситуацій, Нацполіції, Нацгвардії, медпрацівники та працівники вокзалів.

Кожна група екіпірована медичними масками, захисними рукавичками, окулярами та цифровими термометрами для виміру температури.

У разі виявлення підозри на ГРВІ мобільна група згідно з протоколом братиме новоприбулих на облік. А мобільні групи працівників центрів первинної медико-санітарної допомоги транспортуватимуть цих людей до місця проживання для самоізоляції.

У місті діє гаряча лінія для людей, що повертаються із закордону для консультації та подальшої координації дій з сімейним лікарем. Це дасть змогу оперативно реагувати при виявленні симптомів гострої респіраторної інфекції, щоб вчасно підтвердити або спростувати інфікування 2019-nCoV та для надання необхідної медичної допомоги.