×

За рішенням суду незаконно звільнену Наталію Дорохову поновили на посаді

28 листопада за рішенням Полтавського окружного адміністративного суду Наталію Дорохову негайно поновлено на посаді заступника начальника управління освіти Полтавського міськвиконкому.

Починаючи з 25 березня Наталія Дорохова у судовому порядку вимагала визнати розпорядження про її звільнення незаконними, поновити її на роботі, стягнути зарплату за час вимушеного прогулу та стягнути моральну шкоду в розмірі 1 млн грн.

На думку жінки, її незаконне звільнення було обумовлене не лише скороченням штату, але й суто політичними мотивами:

– При звільненні мої права досить грубо порушили, значно дискредитувавши та принизивши мене перед моїми підлеглими та іншими працівниками управління. Згідно з чинним законодавством, при ліквідації певної посади працівникові мають запропонувати іншу альтернативну посаду. На той час я неодноразово писала заяви про те, що згодна обіймати будь-яку іншу посаду, зокрема це стосувалося посади керівника відділу позашкільної роботи, яка на той час була вакантною і яку мені так і не запропонували. І це все незважаючи на те, що я пропрацювала в управлінні майже 20 років. Зі мною просто не захотіли працювати через політичні махінації, тож дуже радію, що нині вдалося відновити справедливість.

Також Наталія Дорохова підкреслила, що планує приступити до виконання свої посадових обов’язків якомога швидше:

– Уже сьогодні я відвідала виконком та управління освіти. Написала заяву про зарахування на посаду. Тож з завтрашнього дня почну повноцінно працювати відповідно до кадрових вимог.