×

А ви не забули, що сьогодні ще й День музики?

Герман ЮРЧЕНКО,
голова обласного відділення Всеукраїнської музичної спілки, народний артист України

1 жовтня відзначається Міжнародний день музики – день, який дає можливість прочинити двері у поетично-музичний світ мистецтва. Увійти у світ тих образів, які дають людям зробити вибір на користь добра, любові, краси. Саме 1 жовтня концертом унікальної родини Шутьків зі Львова  ми відкриваємо  традиційний фестиваль мистецтв «Подаруй собі музику». Концерти «неперевершених» (як  іменують ці львівські таланти на афішах) протягом останніх років в Полтаві і багатьох районних центрах  області зі своєю сонячною енергією, блискучою майстерністю, зі своїм подвигом творення добра стають потужним фронтом, де ми ведемо боротьбу за духовність нації.

Яскравою подією  фестивалю стануть своєрідні «музичні ринги», де Шутьки зустрінуться у спільному концерті з колективом із Білорусі, який у юні роки вже має своє обличчя, свій голос. П’ять на п’ять музикантів,   в руках яких інструменти оживають, стаючи оркестром. Залишається сподіватися, що після таких змагань талантів з магією любові учні полтавських шкіл стануть добрішими, чутливішими, будуть вчитися й культурі спілкування.

Ювілейні концерти «В обіймах музики і танцю» у рамках цього фестивалю подарують ціле суцвіття  талантів, творчих колективів, ітимуть від серця до серця. 

Побратимство митці продемонструють у ці дні і музичний коледж, симфонічний та духовий оркестри, філармонія – як доказ того, що ми потрібні одне одному.

Отож, чекаємо полтавців на концертах фестивалю, аби відчути себе єдиною сім’єю з щасливим шансом  поріднитися з музикою.

Концерт унікальної родини Шутьків сьогодні, 1 жовтня, у залі Полтавського музичного училища імені М.В.Лисенка. Початок о 18.30.