×

Агропромисловий комплекс Полтавщини поповнився новими об’єктами

ДАБІ підтримує розвиток агропромислового комплексу Полтавської області

Департамент Державної архітектурно-будівельної інспекції у Полтавській області в межах повноважень сприяє ефективній реалізації регіоном свого агропромислового потенціалу. Так, лише за 11 місяців поточного року структурним підрозділом ДАБІ видано сертифікати про готовність до експлуатації 15 об’єктів агропромислового призначення. Серед них – 9 об’єктів для зберігання та первинної переробки зернових культур, 3 об’єкти з виробництва продукції із сировини сільськогосподарського походження та
ще 3 у галузі тваринництва і птахівництва.

Зокрема, по завершенню будівельних робіт введено в експлуатацію зернові силоси по вул. Гоголя, 81 в с. Красногорівка Великобагачанського району. Ємність силосів становить 32,166 тис. м3. Потужність об’єкта – 24 тис. тонн на рік.

Крім того, введено в експлуатацію реконструйовані та збудовані будівлі на птахофабриці в с. Риги Лохвицького району. Виконані роботи дали змогу підприємству збільшити кількість утримуваного поголів’я з 355 тис.
до 586 тис. голів.

Видано сертифікат про готовність до експлуатації після реконструкції виробничого корпусу у с. Заріг Оржицького району. Тут було також добудовано відділення розливу та відділення виробництва кисломолочного сиру потужністю 3 тонни на добу.

Крім того, завершено будівництво ІІ, ІІІ і IV черги елеваторного комплексу на території Тарасівської сільської ради Зіньківського району. Місткість силосів цього об’єкта склала 53,712 тис. тонн.

Прес-служба ДАБІ України