×

Аквагрим, танці та солодощі: як на вулиці Баленка проходило свято для малечі

18 серпня у дворі будинку №7 по вулиці Баленка влаштували свято для найменших його мешканців. На дітлахів чекала яскрава розважальна програма із запальними танцями, солодощами та аквагримом.

місті Полтава ради з команди Андрія Матковського Олексій Грінченко. За його словами, такі свята допомагають створювати родинну атмосферу серед мешканців двору:

– Протягом цього року разом з мешканцями ми багато чого робили на благо двору. Зокрема облаштували дитячий майданчик, замінили вікна в під’їздах, встановили лавочки, а також спиляли аварійні дерева. Тож, щоб якось відзначити місцевих активістів, вирішили влаштувати для них та їхніх дітей яскраве свято. Нашу ідею підтримали й інші депутати із команди Андрія Матковського. Ми доклали багато зусиль, щоб усі присутні отримали задоволення та приємні враження. Сподіваюсь, що такі заходи стануть традиційними для полтавських дворів.

Ініціативні мешканці також долучилися до підготовки свята: саме вони обирали концепцію проведення та продумували тематичні локації.

– Готуючи захід, орієнтувалася на смаки дітей, адже вони найкраще з усіх розуміються на розвагах та веселощах. Організація тривала близько двох тижнів. Продумали концепцію та сюрпризи, щоб задовольнити малечу різного віку. Зрештою, дивлячись на їхні на щирі посмішки та радість в очах, розуміємо, що всі намагання не були марними і діти отримали нереальне задоволення від участі, – говорить член ініціативної групи Інна Миронько.

Для того, щоб свято було ще веселішим, на нього запросили аніматорів з Чарівної компанії «Беус», які в образах ляльок вигадували для малечі цікаві завдання та виконували з ними танцювальні трюки. Несподіваним сюрпризом стала поява величезної чарівної панди, яка викликала захоплення не лише в дітей, але й у дорослих. Крім цього, усі охочі мали змогу поласувати солодкою ватою та перетворитися на казкового персонажа завдяки аквагриму.

Мешканка двору Оксана Кошман переконана, що такі свята важливі для культурного розвитку дітей мікрорайону:

– Хочу подякувати Олексію Грінченку за те, що постійно опікується нашим двором та мікрорайоном у цілому. Він завжди прислухається до потреб мешканців та робить усе можливе, аби покращити їхнє життя. Дуже приємно, що завдяки йому в малечі з’явилася можливість побувати на дитячому заході разом зі своїми друзями та товаришами.

За словами 8-річної Владислави Саєнко, свято вийшло веселим та класним:

– Мені дуже сподобалося танцювати та куштувати солодку вату. Разом з подругами ми гарно провели час і хотіли, щоб такі свята в нашому дворі проводилися частіше.

А 12-річний Максим Томченко дізнався про свято з оголошення біля одного з будинків. Сюди прийшов із цікавості та був приємно вражений сюрпризами та атмосферою заходу. Хлопець вважає, що такі свята потрібні, щоб кожен міг цікаво провести час у власному дворі.

Наостанок, окрім позитивних емоцій та яскравих вражень, усі дітлахи отримали солодкий подарунок у вигляді морозива.