×

Андрій Матковський дотримає слова та поверне безплатну передплату на «ПВ»

Я, Антоніна Заворотня, не лише звичайна 75-річна пенсіонерка, але й уже протягом багатьох років постійна читачка «ПВ». Разом зі своїм чоловіком Віктором Івановичем та сусідами з нетерпінням чекаємо на черговий випуск газети, аби дізнатися, а потім обговорити свіжі міські новини.

За ці роки «Полтавський вісник» став не просто частиною мого дозвілля, але й надійним другом та вірним порадником. Тому наприкінці 2019 року для мене страшною новиною стало скасування безплатної передплати на це видання для пільгових та соціально вразливих категорій населення Шамотою та його поплічниками. Яким же ляпасом цей вчинок став для людей, які пропрацювали все життя та мають по 47 років трудового стажу і мізерну пенсію, якої іноді не вистачає навіть на ліки. Проте розуміння, що в подальшому щорічно платити за передплату більш ніж 200 грн я просто не спроможна, загрожувало поставити хрест на цій моїй маленькій радості. А з розмов зі своїми однолітками та сусідами зрозуміла, що таких, як я, далеко не десяток і навіть не сотня, а кілька тисяч по місту.

Занепокоєні та обурені такою несправедливістю, знаючи, як переймається депутат Полтавської міської ради Андрій Матковський долею пенсіонерів та тим, щоб ми не втратили можливість безплатно отримувати «ПВ», вирішили звернутися особисто до нього. Адже саме він наприкінці минулого року порушив питання про збереження безплатної передплати в рамках міської програми «Турбота». Вислухавши нас, Андрій Всеволодович пообіцяв власним коштом передплатити видання для нас. Яким же здивуванням стало те, що він не відмовив жодному пенсіонеру чи людині з інвалідністю, які до нього зверталися за такою підтримкою.

Щиро вдячна Андрію Всеволодовичу за його людяність, підтримку та піклування. Читала, що головними пунктами в його передвиборній програмі стало повернення безплатної передплати на «ПВ» за кошти міського бюджету, а також виплата пенсіонерам по 1 тис. грн грошової допомоги. Вірю у здійсненність цих обіцянок, тож, попри коронавірус, ми з чоловіком підемо в неділю на дільницю та проголосуємо за Андрія Матковського як кандидата на посаду міського голови та його команду «Батьківщина». Адже він єдиний, хто допоміг нам у цей нелегкий час. Переконана, що роблю правильний вибір та голосую за кращу долю для міста та полтавців і закликаю вас теж підтримати на виборах Андрія Матковського.

З повагою пенсіонерка Антоніна ЗАВОРОТНЯ