×

Андрій Замахін закликає з розумінням ставитися до роботи поліції, зберігати пильність і проявляти активну громадянську позицію у святкові дні

Шановні мешканці та гості Полтавщини!

Ці вихідні та святкові дні є особливими для українського народу. Адже 14 жовтня в нашій державі потрійне свято: День захисника України; День українського козацтва; Покрова Пресвятої Богородиці!
Щоб святкування в області пройшли безпечно та без правопорушень, поліція Полтавщини працює в посиленому режимі. За спокоєм громадян стежитиме максимальна кількість правоохоронців. Для ефективності профілактики правопорушень у кожному місті та районі області створені посилені слідчо-оперативні групи, додаткові групи швидкого реагування, мобільні групи реагування патрульної поліції тощо. Цілодобово працює Ситуаційний центр ГУНП. Запевняємо, що в поліції Полтавщини достатньо сил та засобів, щоб забезпечити належний правопорядок в області та створити для людей максимально комфортні умови для проведення безпечних вихідних та святкових днів.
У свою чергу, закликаємо громадськість із розумінням і підтримкою відноситися до роботи поліції, дотримуватися правил безпечної поведінки, зберігати пильність і проявляти активну громадянську позицію в ситуаціях, що вимагають негайного реагування.
У разі виникнення будь-яких загроз чи небезпечних ситуацій, виявлення підозрілих чи озброєних осіб, просимо не зволікати з викликом поліції. Інформуйте нас за телефонами: (0532) 51-77-02; 56-06-07; або 102. 
Не забувайте, що заради вашої безпеки ми працюємо цілодобово і в будь-яку хвилину готові надати належну допомогу тим, хто її потребує.
Вітаю всіх із прийдешніми святами! Бажаю миру, добробуту та злагоди в нашій дружній, великій українській родині! Слава Україні!