×

Андрій Замахін звернувся до жителів полтавських громад, у яких сьогодні відбудуться вибори

Начальник ГУНП України у Полтавській області Андрій Замахін звернувся до жителів низки територіальних громад області, у яких сьогодні відбудуться місцеві вибори:

Шановні мешканці Полтавщини!
У неділю, 22 грудня, на території нашої області відбудуться вибори в ОТГ в Миргородському, Лубенському, Оржицькому, Великобагачанському, Козельщинському, Полтавському, Чутівському, Зіньківському та Гадяцькому районах. На Полтавщині наразі діє 8 територіальних та 30 дільничних виборчих комісій. З моменту отримання виборчої документації всі вони взяті під цілодобову охорону працівниками поліції! Для охорони бюлетенів та публічної безпеки й порядку залучено понад 230 поліцейських та близько 40 працівників ДСНС.

Поліція області докладе максимум зусиль, щоб виборчий процес пройшов цивілізовано, а головне – чесно, законно й прозоро! Принагідно закликаю всіх суб’єктів виборчого процесу суворо дотримуватися вимог чинного законодавства, поважати людей та не втрачати гідність! У разі виявлення порушень виборчого законодавства, особи, які їх вчиняють, нестимуть адекватну юридичну відповідальність згідно кодексів України! Гарних та безпечних усім вихідних!