×

Аваков приїхав до Нових Санжар “утрясати” ситуацію

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков прибув у Нові Санжари, куди повинні доставити українців, евакуйованих з китайського Уханя.

Він поспілкувався з місцевими жителями, які вийшли на акцію протесту. Аваков стведжує, що по всій країні було оглянуто близько 20 різних санаторіїв, які більш-менш могли би підійти у даній ситуації, однак вибрали саме МЦ “Нові Санжари”.

“Ваш санаторій підходить тому, що він ізольований, в ньому ізольована система каналізації, ми повністю будемо все охороняти”, – сказав Аваков додавши: “Я з жалем виявив, що у нас немає в пустелі або на острові виділеної бази”.

Він пояснив міністр, українські громадяни майже 2 тижні перебували у будинках у Китаї і не виходили на вулицю на тлі спалаху коронавірусу, а перед посадкою на літак їх двічі перевірили.

До речі, виглядає дуже дивно, що вести “роз’яснювальну роботу” доводиться самому міністру за допомогою таких “аргументів” як сотні поліцейських і нацгвардійців, БТРи і навіть машини з водометами. А чому цього вчасно не змогла зробити місцева і обласна влада? Чи не тому, що й у самій столиці до останнього “тягали матню” і все ніяк не могли вирішити, куди ж приткнути наших “китайців”?!

Як ми вже повідомляли жителі Нових Санжар влаштували сьогодні масові акції протесту заблокувавши навіть в’їзди до самого селища і медичного центру зокрема.