×

«Батьківщина» по-полтавськи: під «благими» справами Бєлоножка відмиваються мільйони

Про те, яку мафію у Полтавській міській раді влаштувала фракція «Батьківщина», годі й уявити. Починаючи від поборів на погодженнях містобудівних вимог, закінчуючи самим капітальним будівництвом.

О.Шамота і О.Бєлоножко

Усі прекрасно розуміють, що перший заступник міського голови Ігор Федій із цієї політичної сили, у підпорядкування якого входить управління капітального будівництва та управління архітектури, насправді нічого не вирішує. А всіма справами заправляє голова фракції «Батьківщина» у міськраді Олег Бєлоножко. А начальник управління капітального будівництва Володимир Годня під страхом звільнення виконує всі його вказівки.

Якщо взяти останні тендерні закупівлі через ProZorro, то на капітальному ремонті приміщень, улаштуванні систем зовнішнього відеоспостереження та благоустрою території Полтавської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів №29 Полтавської міської ради перевагу віддали найдорожчій пропозиції ТОВ «Добробуд-інвест» у 1 млн 839 тис. грн. А найдешевшій пропозиції від ТОВ «НВП Термотех» у 1 млн 371 тис. грн безпідставно відмовили. Різниця між пропозиціями чимала – 468 тис. грн.

А тендер на капітальний ремонт дискотечно-виставкової зали міського Будинку культури обійдеться у 2 млн 599 тис. грн, угоду за яким уклали із ТОВ «Будімперія-2017», яке запропонувало найдорожчу ціну. І це підприємство є фігурантом кількох кримінальних проваджень. Хоча місто могло зекономити і тут 333 тис. грн, якби перевагу віддали ТОВ «СВ-Білдінг» із найдешевшою пропозицією угоди в сумі 2 млн 226 тис. грн.

Виходить, що в цей нелегкий для країни час у зв’язку із коронавірусною пандемією міський бюджет знову збіднів на 800 тис. грн. Зате Олег Бєлоножко з «Батьківщини» безсоромно піариться на власній сторінці у «Фейсбук», викладаючи фото, як він готується роздати тисячу аптечок для людей літнього віку. На це він витратив близько 50 тис. грн. А чому б і не робити благодійних справ, якщо після чергових тендерних угод у тебе в кишені лишається ще 750 тис. грн.

Тож «ПВ» і надалі буде розповідати про героїчну діяльність полтавської «Батьківщини» на чолі з Олегом Бєлоножком, яка полягає у зловживаннях із комунальним майном, аферами із кіосками та відкатами на будівництві.