×

«Батьківщина» по-полтавськи: вільна каса…

Уже ні для кого не секрет, що каденція наших депутатів міськради добігає кінця. Тож деякі з них на останніх парах намагаються, так би мовити, підзаробити. Особливо це жваво почав робити голова фракції «Батьківщина» в Полтавській міськраді Олег Бєлоножко. За інформацією підприємців, нині він готовий за винагороду пролобіювати та проголосувати будь-які питання, які навіть суперечать інтересам громадськості.

Один із таких прикладів – ситуація із земельною ділянкою колишнього кінотеатру «Алмаз», що на Героїв Сталінграда,1. Спочатку її орендарю ТОВ «АлмазПолтава» списали 2,2 млн грн боргу. І, звісно, не задарма. А тепер за відкати планують ще й змінити призначення тієї земельної ділянки на користь чергової багатоповерхівки.

Також «ПВ» неодноразово писав і про те, як полтавська «Батьківщина» через управління капітального будівництва та управління архітектури, яке входить у її сферу впливу, постійно проводить тендери в Полтаві, які зрештою завершуються перемогою учасників з найдорожчою пропозицією. А місто втрачає з бюджету мільйонні кошти. Так, полтавські підприємці стали все частіше скаржитись, що для отримання містобудівної документації у них вимагають гроші. Дозволи та документація видаються полтавцям за принципом «тому дам, тому не хочу».

А ось на останньому засіданні містобудівної комісії стався черговий скандал. Там розглянули скаргу підприємства «Соллі Плюс» – офіційного представника французької компанії «Рено» в Полтаві. Вказане підприємство придбало в міста на аукціоні земельну ділянку та двічі зверталося до архітектури міської ради, щоб отримати містобудівні умови й обмеження для проєктування торгово-розважального центру в Полтаві на території кварталу, обмеженому Київським шосе, вулицею Серьогіна, але йому в тому безпідставно відмовили.

Схоже, що в інвестора, не зважаючи на перемогу в аукціоні, вимагали гроші. Але після скандалу та резонансу на депутатській комісії підприємству нарешті видали давно очікувані документи. Можливо, що все ж таки злякалися розголосу та гніву громадськості.

Такі дії міських чиновників створюють несприятливий інвестиційний клімат у Полтаві. А щодо поведінки представників «Батьківщини», то складається враження, що напередодні місцевих виборів партія збирає гроші на свою передвиборну кампанію всіма доступними методами.

Тож «ПВ» і надалі буде розповідати про героїчну діяльність полтавської «Батьківщини» на чолі з Олегом Бєлоножком, яка полягає у зловживаннях із комунальним майном, аферами з кіосками та відкатами на будівництві. Просимо підприємців повідомляти про випадки зловживань та перешкоджання міською владою їхній діяльності за редакційним телефоном (0532) 50-93-31.