×

Батьки вихованців затопленого дитсадка №2 зустрілися з підрядником, аби дізнатися, хто винен у цьому

7 жовтня з самого ранку у дворі дошкільного закладу №2 «Віночок» збираються обурені батьки. Переважна більшість з них приходить з дітьми, оскільки у зв’язку із затопленням закладу малечу подіти просто нікуди. Понад два дні та дві ночі батьки мужньо боролися за збереження майна садка, але, попри їхні зусилля, усю будівлю зсередини понівечили дощі. Затоплено не лише другий, але й перший поверхи та зіпсовано дещо з речей закладу. Тож у понеділок обурені батьки прийшли дізнатися, хто в цьому винен та скільки часу знадобиться на відновлення роботи закладу.

Полтавка Анна Дейнека прийшла на зустріч разом з донькою Даною. Жінка розповіла, що влітку роботи майже не велися:

– За все літо не бачила жодних активних дій. Прийдеш, бува, а там лише кілька чоловік ходить, не більше. Окрім цього, чомусь улітку ні разу не приїздила спецтехніка. А тільки надали розголосу цій ситуації,запросили ЗМІ, почали поширювати інформацію у соціальних мережах, так зразу ж і діяльність стала більш помітною, і робітників додалося.

Також вона додала, що здивована недалекоглядністю підрядника, адже відкритий дах накрили лише плівкою. На її думку, будівельники чудово розуміли, що в таку пору року зазвичай дощить, тож мали заздалегідь подбати про захист робочої площі. Нині жінка сидить із дитиною вдома, адже тимчасово її водити в інший заклад не готова морально, оскільки переймається за доньку та її адаптаціюв новому садку.

Таких батьків зібралося немало.Переймаючись наповненістю груп, вони відвозять дітей до бабусь або беруть відпустку за власний рахунок. Активістка Олександра всі вихідні разом з іншими небайдужими вичерпувала воду та накривала меблі. Від імені всіх присутніх вона заявила, що не хоче «піаритися», а лише хоче, щоб заклад швидше відремонтували.

Сам підрядник Григорій Петрушко ситуацію з літніми роботами пояснив проблемами із фінансуванням та бюрократичною тяганиною:

–Через значні складнощі ми почали працювати з садком лише наприкінці червня й одразу ж помітили, що проектне рішення недосконале та містить значні недоліки. На усунення нововиявлених проблем даху йшло багато часу, і, попри наші прохання, проектне рішення залишилося незмінним.На сьогодні роботи ведуться у швидкому темпі й ми вкладаємося в передбачений договором термін.

Григорій Петрушко зауважив, що накривати дах будівельним тентом неможливо, тож інших варіантів, ніж плівка, немає. За попередніми даними, ремонт даху обійшовся місту в понад 3 млн грн. Також підрядник зобов’язався за власний кошт відремонтувати будівлю зсередини застосовуючи високоякісні протигрибкові засоби. Наостанок Григорій Петрушко пообіцяв за місяць повністю перекрити дах дошкільного закладу відповідно до договору підряду, а також замінити все понівечене майно.