×

Беленюк – вдруге чемпіон світу з боротьби

У місті Нурсултан (Казахстан) відбувся чемпіонат світу з греко-римської боротьби. У ваговій категорії до 87 кг Жан Беленюк, який віднедавна представляє Полтавську область, виграв п’ять поєдинків поспіль і став найкращим борцем планети. Це друге золото світової першості в кар’єрі українського борця.

В 1/16 фіналу Жан Беленюк переміг мексиканця Альфонсо Єпеса. Наступним суперником українця був хорват Іван Хуклек, і тут представник Полтавщини теж виявився значно сильнішим. На шляху до перемоги у чвертьфіналі світової першості Беленюк переміг білоруса Миколу Стародуба. А в півфіналі зустрівся з німцем Денисом Кудлою і, перемігши, вийшов до фіналу.

У битві за золото Жан Беленюк у рівній боротьбі переміг угорця Віктора Лорінца, виборовши автоматично ліцензію для участі в Олімпійських іграх 2020 року.