×

Близько 40 студентів закінчило «Школу майбутнього підприємця»

30 жовтня в Полтавській державній аграрній академії відбулося офіційне закриття масштабного проекту «Школа майбутнього підприємця «Зворотний відлік». У ньому взяло участь близько 40 студентів різних курсів майже всіх спеціальностей ПДАА та інших вищих навчальних закладів міста. Ініціатором виступила студентська рада ПДАА.

Про проект детально розповів голова студентської ради Дмитро Томенко, який разом з учасниками долучився до навчальної програми:

– «Школа майбутнього підприємця» тривала три тижні. Згідно з планом ми мали два навчальних візити на підприємства Полтави та Києва, а також безліч цікавих ділових ігор, дискусій та форумів. На них ми розглядали теми «Мотивація до створення бізнесу та підприємницьке мислення», «Створення власного бренду», «Робота з іміджем у соціальних медіа для бізнесу».

Зі студентами працювали провідні експерти, топменеджери великих компаній, власники та керівники успішних бізнесів. Завершальною частиною стало створення та презентація проектів, де на прикладі власного бізнесу учасники продумали маркетингову стратегію, підібрали правильний персонал, прорахували фінансову частину та в процесі брейнштормінгу знайшли ідею майбутнього бізнесу.

Оцінюючи проекти учасників, власник «DREAM Hostel Poltava» та сендвіч-бару «FreshLine» Олександр Карташов зауважив: щоб утілити у життя свій бізнес, потрібно мати велику мету:

– Реалізувати себе як підприємця нескладно. Для цього потрібно не зупинятися на рівні ідеї, як це часто відбувається.

Власник закладів «Місцева кав’ярня», палярня кави «Йоой», а також заступник директора парку культури та відпочинку «Перемога» Катерини Бабіч додала, що Полтава має всі сприятливі умови для відкриття бізнесу:

– Багато хто вважає, що можливості отримувати стабільні доходи відкриваються тільки у великих містах. Але це неправильна думка – навіть у маленькому місті можна отримувати стабільний прибуток. Укладайте у власний бізнес не тільки гроші, але й частинку свого серця. Саме тоді ви отримаєте від роботи радість і задоволення.

За словами учасниці «Школи майбутнього підприємця» Анастасії Сідак, отримані знання допоможуть у майбутньому обрати правильний шлях:

– Я хочу реалізувати свою мрію – пересувний фургон з їжею. До цього проекту в мене виникало безліч запитань: навіщо це мені, що це мені дасть, чи це перспективно? За три тижні плідної роботи стало зрозуміло, над чим потрібно попрацювати.

Після презентації проектів журі нагородило команду з найкращою ідеєю, а всі учасники отримали сертифікат про проходження «Школи майбутнього підприємця «Зворотний відлік».