×

Близько 400 метрів браконьєрських сіток вилучили поліцейські Полтавщини під час превентивного рейду на водоймах

Протягом минулої доби водні поліцейські Кременчуцького райуправління, спільно з працівниками батальйону поліції особливого призначення ГУНП Полтавщини, провели профілактичний рейд в акваторії Сулинського держзаказника і Кременчуцького водосховища. Під час рейду мобільна група виявила та вилучила з водойми близько 400 метрів риболовної ліскової сітки, яку встановили браконьєри в акваторії Сулинського держзаказника, Глобинської територіальної громади.


З метою захисту водних біоресурсів у водоймищах Полтавщини від протиправних дій браконьєрів, а також забезпечення правопорядку на воді, такі превентивні заходи триватимуть в області на постійній основі.    
Нагадаємо, що на період воєнного стану, починаючи із 1 квітня 2022 року, забороняється навігація для маломірних суден на водоймах області, окрім військових і поліцейських.  Також, заборонено вилов риби шляхом промислового, любительського та спортивного рибальства.

Шановні громадяни!

Якщо ви стали очевидцем порушення правил рибальства чи порядку придбання або збуту водних біоресурсів – повідомляйте про це в поліцію за номерами: 102 або (0536) 74-03-90 (сектор поліцейської діяльності на воді (м. Кременчук), +38(098) 739-26-30 (чергова частина Кременчуцького райуправління поліції), +38(097) 703-39-18 (чергова частина відділення №2 (Горішні Плавні) Кременчуцького райуправління поліції).

Відділ комунікації поліції Полтавської області
(За інформацією Кременчуцького райуправління поліції)