×

БО «Світло надії» оголошує новий набір учасниць до проєкту «Крила»

БО «Світло надії» оголошує новий набір учасниць до проєкту «Крила» (Жінки залучені: шлях до зростання та економічної безпеки) для мешканок Полтави.

Чому варто долучитися?

Проєкт орієнтований на посилення економічної безпеки, покращення добробуту жінок, які наразі не мають роботи, відносяться до вразливих категорій, але налаштовані на зміни і готові використати цей шанс для самоствердження та досягнення особистих цілей як у пошуку роботи, так і початку власної справи.

Це вже другий набір, а випускниці першого набору, їх понад 80 з 5 територіальних громад Полтавської області, вже пройшли мотиваційне навчання, тренінги по працевлаштуванню та започаткуванню власної справи. Дехто отримав роботу, дехто розробив бізнес план і виборює перемогу за отримання фінансової підтримки, а деякі жінки пройшли навчання в IT-сфері.

Проєкт «Крила» – це реальні можливості, які допомагають жінкам зробити їхній шлях до зростання та економічної стабільності значно легшим!

За детальною інформацією звертайтеся до регіональної координаторки проєкту в Полтавській області Ірини Дудки за телефоном +380504041167 чи +300689112163 (з 9:00 до 16:00, окрім вихідних).

Набір триває до 25 вересня.

Проєкт «Крила» впроваджується організацією Pact Ukraine спільно з БО «Світло надії» за сприяння Полтавської міської ради та залученням бізнес-партнера Агропромхолдингу Астарта-Київ за фінансової підтримки Уряду Канади.