×

Чемпіонат України з городкового спорту

З 26 по 30 червня 2021 року у м. Києві проводився чемпіонат України з городкового спорту. До складу збірної команди Полтавської області входили 6 кременчужанок, які тренуються в спортивному клубі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського та один полтавчанин.

У командних змаганнях з класичних городків серед жінок перемогу здобула команда Полтавської області за яку виступали спортсменки з м. Кременчука майстри спорту Весеніна Світлана, Захарова Альона, Коваль Світлана та спортсменка другого розряду Малько Софія. Друге місце посіла команда м. Києва і третє Вінницької області.

В особистих змаганнях наші спортсменки посіли всі призові місця: Захарова Альона – перше, Весеніна Світлана – друге та Коваль Світлана – третє.

У змаганнях серед юніорок  з класичних городків друге місце посіла Малько Софія.

В особистих змаганнях з єврогородків перемогу здобула Коваль Світлана, на другому місці киянка Дрешель Альона, на третьому Захарова Альона.

У змаганнях з класичних городків серед чоловіків перемогу здобула команда Харківської області, друге місце у команди м. Києва і третє у Вінницької області. Збірна команда Полтавської області за яку виступали ветерани-майстри спорту Соловйов Володимир з Полтави та кременчужани Попов Василь та Севрюк Микола посіла четверте місце здобувши перемоги над командами Львівської та Чернігівської області.

В особистих змаганнях переміг майстер спорту з м. Києва Костяний Олександр. На другому місці також киянин заслужений майстер спорту Євтушенко Володимир, який показав такий же результат як і переможець, але програв за додатковими показниками. Третій результат показав майстер спорту з м. Харкова Шабанов Валерій.