×

Чепурко закупив сміттєві контейнери для двірників за завищеною ціною

Нещодавно комунальне підприємство ЖЕО №2 уклало договір із приватним підприємством «АНП» на закупівлю мобільних сміттєвих контейнерів для двірників. Підприємство придбало 61 контейнер за 180 тис. грн, по 3 тис. грн за кожен. Хоча аналогічна продукція на різних сайтах виробників коштує удвічі, а то й утричі менше, ніж ті, що замовив Чепурко з команди Удовіченка.

На сайті «Консенсус» виробник пропонує контейнер на 240 літрів за 1 тис. 479 грн, а в мережі «Епіцентр» їх можна придбати за 999 грн. Чепурко ж закупив для двірників сміттєві контейнери за 3 тис. грн кожний. Але фактична ціна такого удвічі нижча.

Отримати коментар, за яким принципом вибирають сміттєві контейнери для міста, у профільного заступника міського голови, представника команди Олександра Удовіченка Олексія Чепурка, нам наразі не вдалося.

Нагадаємо, що тільки недавно пройшла низка тендерів, що викликала шквал критики, оскільки переможцями процедур стали учасники з найдорожчими ціновими пропозиціями. Бачимо, як коаліція Удовіченка, Шамоти та Бєлоножка з «Батьківщини» успішно присіла на схеми Мамая, а Полтава щодня втрачає на їхніх оборудках кошти. Уже навіть не виконується бюджет міста. У лікарнях не вистачає масок, у житлових будинках не проводяться поточні та капітальні ремонти, не укладаються належним чином тротуари та дороги. Полтава з кожним днем перетворюється на руїну.

Але керманичам міста байдуже на це, бо їхня мета – набити свої кишені. Вони розкрадають гроші на кожному кроці, розуміючи, що досиджують свої останні дні при владі, бо в жовтні відбудуться чергові вибори. Тож чи не кожен день виникає скандал із тендерними закупівлями за завищеними цінами.