×

Через Шамоту діти 3-ї школи не зможуть 1 вересня приступити до навчання

Секретар міської ради Олександр Шамота продовжує перевищувати свої повноваження. Він блокує бюджетні процеси в Полтаві та ігнорує першочергові потреби людей, зокрема вже зірвав термінові ремонтні роботи в навчальних закладах міста.

Так, секретар міської ради Олександр Шамота поставив під загрозу зриву проведення будівельних та ремонтних робіт у навчальних закладах міста, заблокувавши їх фінансування. Тож підрядні організації припинили проведення робіт. А це означає, що діти навчатимуться в неналежних умовах. А в деяких школах і взагалі не зможуть приступити до навчання.

Володимир Корчака.

Голова постійної комісії міськ-ради з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету, фінансів Володимир Корчака наголосив: Олександр Шамота не має права безпідставно саботувати бюджетні процеси та не фінансувати роботи, затверджені рішенням міської ради:

– Фінансуванням ремонтних робіт має займатися бюджетно-фінансове управління. Шамота своїми діями фактично порушує ст. 364 Кримінального кодексу України щодо зловживання владою або службовим становищем. Перевищивши свої повноваження, він призвів до зриву графіків ремонтних робіт. Наслідком такої безвідповідальної поведінки може стати те, що наші діти прийдуть 1 вересня в заклади, не готові до проведення навчального процесу. Більше того, вони взагалі не зможуть розпочати навчання! Від дій секретаря страждають насамперед жителі нашого міста – діти та їхні батьки.

Своїми діями Шамота заблокував ремонтні роботи в Полтавській спеціалізованій школі №3. А ця будівля ще й пам’ятка архітектури та історії місцевого значення. Окрім того, порушені графіки робіт у загальноосвітній школі №27, у дитячому садку №6 «Чебурашка» та інших закладах.

– Підрядні організації відмовляються від подальшого проведення робіт у школах та садках міста, адже за свою роботу вони просто не отримують коштів, звертаються до мене як голови бюджетної комісії із занепокоєнням, – говорить Володимир Корчака. – Нині в деяких школах міста ремонтуються покрівлі, заклади з частково розкритими дахами. І кожен сприятливий день відіграє велику роль. Уявіть собі, якщо піде дощ, змокнуть стіни і ми будемо вимушені спрямовувати додаткові кошти на ліквідацію наслідків. Невже якісь незрозумілі особисті причини важливіші за створення якісних та комфортних умов для навчання наших дітей? Позиція секретаря міської ради не зрозуміла.

Нормальне функціонування всіх галузей міста під великим питанням. Усю безвідповідальність секретаря міської ради на собі вже відчула галузь освіти. Яка стане наступною?