×

Чергове засідання постійної депутатської комісії пройшло з порушенням регламенту

23 жовтня відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету та фінансів. На ньому розглянули два питання, які планують винести на порядок денний наступної сесії.

Засідання пройшло, як останнім часом уже заведено, із порушеннями регламенту. Так, депутат Полтавської міської ради з команди Андрія Матковського Володимир Корчака зазначив, що матеріали та необхідні для підготовки додатки не надали завчасно:

– Хоча на комісію і винесли лише два пи- тання, на мою думку, вони вкрай важливі для міста. І знову я наголошував, що голо- ва комісії порушив регламент та Положення про постійні депутатські комісії. За останній час уже неодноразово ми стикалися з тим, що членів комісії невчасно попереджають про проведення засідання та не надають відповідні матеріали вчасно. Вважаю, що, коли вся необхідна інформація надається за добу, на відміну від регламентованих трьох, у членів комісії немає достатньо часу ретельно опрацювати матеріали для розгляду на комісії.

Також він підкреслив, що надалі ініціюватиме запрошення на депутатську комісію профільних начальників управлінь та керівників комунальних підприємств для надання більш повної інформації стосовно освоєння та цільового використання бюджетних коштів.

– Абсолютно незрозуміло, чому знімаються кошти з капітального ремонту на вулиці Петра Юрченка. А начальник бюджетнофінансового управління не змогла надати пояснення. Тож чи заплановані депутатами роботи не будуть виконуватися, чи вони вже проведені й існує залишок коштів. Планую і надалі тримати ці питання на контролі та ініціювати спільні засідання, – підсумував Володимир Корчака