×

Чернігів на межі гуманітарної катастрофи

В місті не вистачає продуктів харчування, медикаментів, перев’язочних матеріалів, знеболюючих, антисептиків, хлорки.

Ворог продовжує системні арт та авіа-обстріли обласного центру, нищить цивільну інфраструктуру.

Минулої доби ворог продовжив цілеспрямовано нищити мирні житлові квартали, об’єкти критичної інфраструктури Чернігова – зокрема обстріляв одну з лікарень міста. В одному зі спальних мікрорайонів внаслідок ворожого обстрілу загинули 13 людей, які стояли в черзі за хлібом. Ще десятки зазнали травм. Загалом з початку вторгнення на нашу землю внаслідок ворожих обстрілів загинули понад 340 людей в області.

Поліція ретельно документує всі військові злочини та надає необхідну допомогу постраждалим людям.

В деяких районах відсутнє світло, газ, вода. Аварійні бригадам Обленерго, Чернігівгазу, водоканалу, ТЕЦ намагаються полагодити пошкоджені мережі незважаючи на постійні остріли.

Під час обстрілу Чернігова російськими військами реактивними системами залпового вогню «Град» було пошкоджено розподільний газопровід діаметром 500 мм. До нього під‘єднана значна частина Чернігова. Газовикам вдалось вночі, під час артилерійського обстрілу, знайти місце пошкодження газопроводу, та вилучити з нього снаряд, щоб відновити роботу.

«Кожен з цих чоловіків і в мирний час відданий своїй справі, а зараз ми від них тим паче не чули жодної скарги на складні умови. Вони розуміють свою відповідальність перед людьми, перед країною, свій внесок у перемогу. Тому роблять все можливе і неможливе», – каже головний інженер Чернігівського відділення Володимир Міщенко

Внаслідок обстрілу практично знищена техніка АТП-2528. Про це повідомляє керівник АТП-2528 Руслан Волок .”По можливості будемо вивозити тим, що залишилося”, -сказав він. Постраждалих нема.

росія жодного разу не погодила «зелений коридор» для евакуації чи гуманітарних вантажів.