×

Члени робочої групи «Бюджету участі» доопрацювали проекти та виставили їх на голосування

3 листопада в депутатській кімнаті Полтавської міської ради відбулося засідання членів робочої групи з питань партиципаторного бюджетування. На ньому остаточно затвердили проекти та виставили їх на подальше голосування полтавців.

Тривале обговорення викликав проект «Університет третього віку». Відповідно до загальних засад «Бюджету участі» його не можна реалізовувати на базі Полтавського університету економіки і торгівлі, оскільки приміщення не перебуває в комунальній власності. Про це повідомив член робочої групи Олег Слизько:

– До цього проекту спостерігається якийсь особливий підхід. Якщо так, тоді маємо й іншим дозволити реалізовувати свої ініціативи там, де вони хочуть. Кажете, внесімо щось нове. Проте як узагалі можна вносити зміни в положення, якщо сьогодні немає довіри до того, що роблять депутати.

Член робочої групи Олександр Глазов запропонував виключити з цього проекту місце реалізації – університет. Натомість зазначити у пункті реалізації «Інститут розвитку міста», бібліотеки та спеціально обладнані аудиторії.

На доопрацювання відправили і проект будівництва спортивно-розважального комплексу «Левада». Секретар робочої групи «Бюджету участі» Назар Плохута зазначив, що через деякі питання довелося зв’язатися з автором проекту:

– Спочатку нам подали заявку на реалізацію арени на бульварі Богдана Хмельницького, 20. Але виявилося, що на тому місці вже є будівля. Проте згодом автор надав фотоматеріали, з яких стало зрозуміло, що поряд з будинком є вільна територія, яка перебуває в комунальній власності.

Зрештою зі змінами вказані два проекти допустили до голосування. Олександр Глазов висловив вдячність фахівцям «Інституту розвитку міста» за проведену роботу:

– Були допрацьовані всі нюанси і розроблений план подальших дій відповідно до всіх вимог «Бюджету участі». Велика вдячність усім членам робочої групи, які підтримали суспільно важливі проекти для міста, зокрема й те, що жодна приватна організація не може бути визначена як місце їхньої реалізації.

Ознайомитись з проектами «Бюджету участі» та обрати, за який голосувати, можна на сайті міської ради.