×

Чи обмежуватиме Укрзалізниця посадку/висадку пасажирів у “червоних зонах”?

22 березня Кабінет Міністрів України погодив зміни щодо порядку застосування транспортних обмежень для «червоних зон». Так, транспортні обмеження вводитимуться окремими рішеннями відповідних Державних або регіональних комісій по кожному регіону, а не автоматично за фактом потрапляння регіону до офіційного переліку «червоних зон» за рішенням МОЗ. Про це повідомляє  Укрзалізниця

 Це означає, що чинний розклад руху наразі залишається без змін, а відтак, жодних обмежень висадки/посадки по Києву, Одеській та Сумській областях не відбудеться до того, як Державна або регіональні комісії не ухвалять свої рішення, попередньо зваживши всі фактори ризику у зв’язку з потенційною масштабною зупинкою транспорту. Зокрема, рішення по Києву очікується до кінця дня 22 березня, про що Укрзалізниця повідомить додатково.

Укрзалізниця дякує за злагоджену роботу МІУ та МОЗ і наголошує, що пасажирські перевезення залізницею є максимально безпечною карантинною альтернативою несистемним і неконтрольованим перевезенням.

Укрзалізниця також вкотре звертається до пасажирів з наполегливим проханням всерйоз поставитися до маскового режиму на вокзалах та на борту поїздів, аби максимально убезпечити себе, інших пасажирів та працівників залізниці, які йдуть на особистий ризик задля недопущення транспортного колапсу.