×

Чи зросла вартість пробного ЗНО?

“Через складну ситуацію з поширенням Covid-19 в 2021 році кожен учасник або учасниця зможе вибрати тільки один предмет для проходження пробного ЗНО, а отже, кількість тестувань значно зменшиться, тому одиниця послуги стане значно дорожче”, – уточнюють в Центрі.

Підвищення вартості тестування намагаються компенсувати додатковими можливостями. Охочі зможуть завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів з переліку предметів ЗНО-2021 та пройти тестування вдома. В свою чергу фахівці планують підготувати відеокоментарі до завдань пробного ЗНО-2021. Також експерти проаналізують завдання і порекомендують, як отримати високий бал.

-Це пов’язано з особливостями організації пробного ЗНО, зокрема з вартістю друку і доставки матеріалів в певному регіоні, прогнозованою кількістю тестів, – пояснюють в пресслужбі УЦОЯО.

Реєстрація для участі в пробному ЗНО пройде з 5 по 19 січня. А його вартість коливатися в межах від 195 до 255 грн. Зареєструватися можна на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.