×

«City fest»: як у Полтаві святкували День підприємця?

31 серпня на території парку культури та відпочинку «Перемога» розгорнулось справжнє підприємницьке містечко. У ньому розташувалось 13 тематичних локацій, де близько 80 підприємців презентувало понад 100 суб’єктів господарювання.

Підприємці – це надзвичайно талановиті, сильні, енергійні та успішні люди. Завдяки їхній невтомній фантазії та невичерпним ідеям ми завжди маємо широкий вибір місць, куди сходити на сімейну вечерю, де купити якісний одяг чи взуття, у якій кав’ярні випити найсмачнішої кави. Саме підприємці створюють нові робочі місця та допомагають реалізувати проекти.

– Ми відгукнулися на пропозицію – провести своєрідний «City fest», на якому підприємці презентують свій бізнес, свою продукцію або послугу, а люди отримають позитивні емоції, – зазначив голова Ради підприємців Євген Ніколаєнко.

На локації «Розвиток та дозвілля дітей» розмістився військово-спортивний центр «Воїн», який отримав перемогу в номінації «Кращий спортивний центр». На святі представники центру продемонстрували цілий арсенал справжньої зброї. Кожен охочий отримав змогу потримати її в руках і зробити фото.

– Завжди долучаємось до міських заходів. Основна наша мета – виховання дітей та молоді, пропаганда здорового способу життя, підвищення громадянської активності, сприяння розвитку лідерських якостей у дітей та молоді. Адже дух воїна є у кожному, хто готовий іти цим нелегким шляхом, – зазначив керівник «Воїна» Олег Бариш.

Програма заходу вбирала в себе нагородження кращих та найактивніших підприємців міста.

Почесними грамотами виконавчого комітету Полтавської міської ради з нагрудним знаком нагородили в номінації «Кращі підприємства» Полтавський завод медичного скла. У номінації «Кращі середні підприємства» – Полтавський ливарно-механічний завод та в номінації «Кращі малі підприємства» нагороду отримав ТОВ «Beer House».

Керівництво районних у місті Полтаві рад нагородило кращі ФОП свого району. Привітав підприємців голова Шевченківської у місті Полтава ради Дмитро Задворкін:

– Дякую за вашу сумлінну працю. Бажаю успіхів вашому бізнесу, вдалих угод, надійних партнерів, щоб надія ніколи не залишала вас.

Нагороджений ФОП Тетяна Мельник подякувала за відзнаку і висловила думку, що полтавська продукція незабаром вийде на новий рівень:

– Нині відбувається позитивна динаміка розвитку відносин у сфері безпечності продуктів харчування, що покращує життя людям. Ми намагаємось отримувати більше якісної сировини та оновлювати асортимент продукції.

Відзнаку в номінації «Краще підприємство ресторанного бізнесу» отримав ресторан авторської кухні «Chopper». Своїми враженнями поділився його шеф-кухар Тимофій Гаєвий:

– Наш заклад – це те місце, куди можна спеціально приїхати на обід, бізнес-ланч або ділову зустріч. Разом зі своїм сином Віктором ми готуємо ексклюзивні страви, які до вподоби навіть найвибагливішим гурманам.

Після офіційної частини провели форум «Спільна робота – високі надходження». На ньому всі охочі мали змогу отримати інформацію про полтавський бізнес, ознайомитись з його новаціями та надбаннями, поспілкуватись безпосередньо з підприємцями.

– Єдина сфера, де відбуватиметься зростання, – підприємництво, бізнес. Ми вже демонструємо Україні, що маємо характер і можемо відстоювати власні інтереси. Упевнена, що довести нашу здатність витримати глобальну конкуренцію, досягти успіхів у бізнесі зможемо, тільки об’єднавши наші зусилля, – зазначила підприємець, заступник директора парку культури та відпочинку «Перемога» Катерина Бабіч.

На завершення «City fest» розважали своєю музикою запальні полтавські кавер-групи та рок-гурти. Серед них «Майор Пронін», «Онероїд», «Band-A» та «Jazz-уні».
На фінальній частині свята, або «Бізнес-паті» відбулося неймовірне поєднання звуку, світла і кольорів на піротехнічному шоу, яке стало ключовим моментом свята.


Читайте в наступному номері «ПВ» про те,
як полтавські чиновники «розвивають»
підприємництво в місті.