×

ДБР провело обшуки в Головному управлінні поліції Полтавщини

Слідчі Державного бюро росслідувань (ДБР) спільно із Полтавським управлінням Департаменту внутрішньої безпеки поліції і під процесуальним керівництвом Генпрокуратури, провели слідчі дії в приміщеннях Головного управління Нацполіції у Полтавській області, а також у Кременчуцькому відділенні поліції.

Обшуки відбулися в кабінеті одного із заступників начальника ГУНП у Полтавській області, в управлінні фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку, у Центрі забезпечення Головного управління.

Як повідомив прес-секретар теруправління ДБР у Полтавській області Олександр Білка, в рамках кримінального провадження досудове розслідування здійснюється щодо можливої причетності вищих посадових осіб Головного управління Нацполіції у Полтавській області до розтрати паливно-мастильних матеріалів, придбаних для структурних підрозділів.

За попередньою інформацією, посадові особи вносили неправдиві відомості до офіційних документів щодо обсягів спожитого палива службовим транспортом, а потім привласнювали надлишкове пальне. Окрім того, проведені обшуки за місцем проживання осіб, що можуть бути причетними до цього кримінального правопорушення. Слідчі вилучили бухгалтерську документацію, талони на пальне, різні чорнові записи.

Повідомлено про підозру одній особі за ч. 4 ст. 191 КК України (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), в рамках провадження слідчі встановлюють інших посадових осіб ГУНП. Санкції даної статті передбачають покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Стало відомо, що слідство підозрює керівників ГУНП у розкраданні пального лише цього року на суму 500 тисяч гривень. Тим часом перевіряють, чи не траплялося подібного у попередні роки.