×

Для Полтавщини створили унікальний евакуаційний автобус, який перевозить поранених

Полтавські військові медики отримали унікальний автобус для евакуації поранених бійців і цивільних і наданні їм допомоги.

Авто придбали за кордоном, волонтери його відремонтували й переобладнали. В цьому допоміг полтавський бізнес: Юрій Лупаєнко, гендиректор ПрАТ «Фірма «Полтавпиво» Василь Лавріченко, а також мережа аптек «Тріоль» та ТОВ «УЗТК Трейд».

«Автобус придбали за кордоном. Волонтери його відремонтували й переобладнали. Він розрахований на 9 місць, як сидячих, так і лежачих хворих. Тепер область може виконувати поставлені задачі щодо евакуації поранених», – сказав начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

Він розповів, що автобус оснащений сучасним медичним обладнанням: інфузоматом, дихальним апаратом, ношами, дефібрилятором, монітором пацієнта, забезпечений киснем.

«Ми приймаємо поранених із Харківщини. Координуємо з військовими медиками, виконуємо задачі з транспортування бійців. Тому цей евакуаційний автобус спільно використовуватимемо для надання медичної допомоги», – зазначив Дмитро Лунін.

Очільник Полтавщини подякував меценатам та всім, хто підтримав цю ініціативу.