×

Для полтавських військовиків влаштували святковий концерт

Напередодні Дня захисника України в Полтавському музично-драматичному театрі ім. М. В. Гоголя відбувся концерт для військовослужбовців та волонтерів.Захід розпочався урочистим виконанням Державного гімну та хвилиною мовчання на знак скорботи за загиблими в роки боротьби за Україну.

Також на початку концерту кілька представників молоді віднесли квіти до пам’ятних знаків Героям Небесної сотні та Героям АТО, аби вшанувати полеглих героїв.

За словами директора Департаменту культури і туризму Полтавської ОДА Валентини Вождаєнко, відзначення цього свята історична та соціальна необхідність:

Так склалося життя, що протягом усього існування України нам доводилося боронити свої землі та народ. Від Північної війни і козаків до подій сучасності на сході держави ми не знали спокою, відстоюючи власну самобутність та незалежність. У горнилі боротьби героями ставали і стають не лише військовослужбовці, але й волонтери, ліквідатори, ветерани. Тож подвиг кожного має бути вшанований на високому рівні. Адже на сьогодні молоде покоління має знати імена тих, хто гідний стати взірцем мужності й патріотизму і хто боровся й бореться за краще майбутнє для нас та держави.

Окрім виступів творчих колективів міста,відбулося нагородження 50 нинішніх та колишніх військовськовослужбовців,а також полтавських волонтерів за самовідданість та патріотизм.

З нагоди свята отримала нагороду і волонтер, голова ГО «Команда небайдужих»Наталія Гончар. Жінка зізналася, що волонтерством займається вже протягом 20 років, а з початком подій на півдні не змогла залишитися осторонь та почала активно допомагати військовикам. Наталія Гончар переконана, що такі урочистості потрібні, адже вони дарують захисникам відчуття визнання та потрібності.

Такої ж думки і полтавка Надія Коломієць. Вона зауважила, що армія стала основною міццю країни та запорукою її суверенності:

– У такий день слід вклонитися до землі всім, хто захищає нас від ворогів,подякувати живим та вшанувати померлих. Саме на їхньому прикладі варто виховувати молоде покоління патріотів та гідних громадян нашої держави.

На святі були присутні й вихованці військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації. 17-річна Анна Капеліста разом з подругою Анастасією пишається обраним шляхом та за прикладом батька планує надалі продовжувати військову кар’єру.

Усі присутні отримали задоволення від концерту, а нагороджені – заслужені шану та вдячність.