×

Для полтавців підло зачинили вхід до міської ради

Коаліція Удовіченка, Шамоти та Бєлоножка з «Батьківщини» впроваджує обмеження входу до приміщень міської ради та виконкому. На деяких входах до будівлі вже встановлено чіповані двері, для відкриття яких необхідні спеціальні картки.

Планують витратити сотні тисяч гривень. Мають закупити обладнання та турнікети. І все це роблять для того, щоб відгородитися від полтавців. Очевидно, за закритими дверима легше та спокійніше буде дерибанити міський бюджет. Полтавці не розуміють такої ініціативи керманичів міста, адже під час карантину вона не зовсім доречна.

– Гадаю, що це не та справа, на яку нині потрібно витрачати бюджетні кошти. Краще відремонтували б дороги та тротуари, які перебувають у жахливому стані. А вони відгороджуються від нас турнікетами, – говорить Марина Діденко.

Такої думки і пенсіонерка Ольга Дмитрівна. Жінка вважає, що це нераціональне використання коштів:

– Нині треба спрямовувати кошти на медицину. Лікарі працюють понаднормово, виснажуючи себе за 4 тис. грн. Краще б їм доплатили ці гроші до зарплати. А ці керівники витрачають кошти на всякі нісенітниці. Це просто злочин.

 У міській раді підтвердили інформацію про встановлення обмежень пересування громадян у службових входах установи. Як же прикро, що спочатку Мамай своєю безгосподарністю та непрофесіоналізмом довів Полтаву до межі. Потім його послідовники – коаліція Удовіченка, Шамоти та Бєлоножка з «Батьківщини» – почали робити все можливе, щоб цілковито знищити Полтаву. І зрештою наше місто опинилося на останньому місці у всеукраїнському рейтингу. А тепер полтавці навіть не зможуть зайти у міську раду до керманичів міста зі своїми скаргами, адже вхід для них підло зачинили.