×

Дмитро Микуця – чемпіон світу з бойового самбо

У місті Твер відбувся Чемпіонат Світу з бойового самбо. У складі збірної України в турнірі брав участь єдиний полтавець Дмитро Микуця, який завоював «золото».

Дмитро став кращим у ваговій категорії до 90+ кг, провівши два поєдинки. У першому бою полтавець достроково переміг представника Киргизстану, а у фіналі по балах виграв у спортсмена з Росії з рахунком – 2:0. Варто зазначити, що сутичка Дмитра стала вирішальною і для командної першості. Перемога полтавця у фіналі над росіянином вплинула на розподіл місць. Збірна України стала першою, а збірна Росії — другою.

До змагань Дмитра готував полтавський тренер Ігор Онопрієнко з клубу «OneTeam». Він так прокоментував перемогу свого вихованця: «Наш Дмитро Микуца став чемпіоном світу завдяки титанічній праці, незламній силі волі, самовіддачі та наполегливості. У цьому році він за 9 місяців став Чемпіоном України, Чемпіоном Європи та Чемпіоном Світу! Незважаючи на різні обставини і перешкоди, ми йдемо вперед, досягаючи найвищих результатів, та прославляємо нашу країну та рідну Полтавщину на весь світ. Справжній приклад чоловіка-чемпіона, який доводить справами та працею, а не розповідає. Заспівати гімн України разом після перемоги в Росії – для мене це і є справжній патріотизм і любов до рідної землі».

Збірна України – чемпіон світу з бойового самбо в командному конкурсі серед чоловіків та чемпіон світу в командному конкурсі серед молодих чоловіків.