×

Дні молоді в Полтаві: громаді вперше відкрито прозвітували про використані кошти

40 тисяч учасників, 35 локацій, 760 нагороджених – у Полтавській міській раді відбулася
прес-конференція «Підбиття підсумків Дня молоді в Полтаві – 2019: відкритий звіт».

Протягом трьох днів, 28, 29 та 30 червня у Полтаві проходив триденний фестиваль для всієї полтавської молоді. Його організатори – управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради спільно зі студентською радою міста Полтава.

Уперше захід організували спільно з молоддю, враховуючи побажання та погляди на його проведення. Цього року святкування стало унікальним, адже мало кардинально новий формат.
Протягом триденного фестивалю відбувалися заходи на будь-який смак.

– Ми влаштували свято не просто для молоді, а спільно з нею, враховуючи її побажання, аби реалізувати те, чого хотіла саме вона, оскільки цей фестиваль не для «галочки», а для змістовного та корисного відпочинку нашої молоді, – наголошує начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради з команди Андрія Матковського Олена Бабенко.

Фестиваль відвідали 40 тисяч учасників, усього працювало 35 локацій, залучено 70 волонтерів. З міського бюджету на святкування витратили майже 525 тис. грн. Ці кошти вбирають у себе промоційну кампанію, послуги з оформлення місця проведення, технічне забезпечення, придбання призів, медалей, кубків, грамот, організація та проведення розважальних локацій для дітей та інше.

Голова найбільшої фракції у Полтавській міській раді Андрій Матковський зазначає, що День молоді – 2019 – це простір, де кожен зміг знайти щось цікаве особисто для себе:
– Чув схвальні відгуки не тільки від дітей та молоді, а й від їхніх батьків, людей старшого віку. І оцінка від полтавців – найважливіша. Полтава має бути тим містом, де молоді цікаво відпочивати, реалізувати свої ідеї та ініціативи. Тоді вона не буде їхати до інших міст чи за кордон.

Також у прес-конференції взяли участь партнери святкування Дня молоді. Їх відзначили подяками управління у справах сім’ї, молоді та спорту за допомогу в проведенні свята.