×

До будинку на Грушевського, 7, не завжди може під’їхати швидка допомога

Уже не перший рік мешканці будинку на вулиці Грушевського, 7, звертаються до місцевої влади з проханням розв’язати їхню проблему, адже перед будинком та вздовж нього кілька років тому «пролягло» повне бездоріжжя. Утративши надію, що «міцні» господарники з коаліції Удовіченка й Шамоти наведуть лад на цій території, люди запросили до себе кореспондента «ПВ».

Про проблеми люди розповідають охоче, і відразу стає видно, що їм це вже дуже наболіло. Молода мама Ольга Рубаль жаліється, що як тільки-но пройде дощ, до будинку можна дістатися лише водою.

– Для мене як для молодої мами ці вибоїни – величезна щоденна проблема. Нормально проїхати коляскою неможливо, а як з’являються калюжі, то колеса на себе стільки багна набирають, що потім під’їзд схожий на свинарник. Тим паче, що той бруд ще й тягнеться по поверхах та квартирах. Жінка додала, що не раз бачила, як батьки, ідучи до будинку, підхоплювали на руки дітей або просто міцно тримали їх, щоб вони не впали в глибоку калюжу та не забилися.

 – Куди ми тільки не зверталися з цією проблемою, скільки вже листів писали в різні інстанції. Я днями зателефонувала в управління ЖКГ, але там мені знову порадили збирати підписи. Думаю, що це марна трата часу, яка ніяк не допоможе подолати проблему, – каже Ольга Рубаль.

Своє невдоволення висловили й інші мешканці будинку на Грушевського, 7. Місцеві пенсіонери скаржаться, що швидка допомога не завжди може нормально під’їхати, бо в калюжах інколи взагалі не видно дна. Водії намагаються зайвий раз поберегти машину, тому паркуються іноді навіть не в цьому дворі.

– Нашу дорогу свого часу розбили машини, оскільки заїзд у цей двір будинку одразу з обох боків. Через таке навантаження асфальтне покриття просто не витримало, і вибоїни й калюжі стали з поодиноких цілком звичним явищем. На сьогодні всім двором нам доводиться ходити навпростець, через дитячий майданчик. Це надто незручно та подекуди проблематично, але інших варіантів у нас просто немає, – скаржиться мешканка будинку Валентина Гончар.

Люди переконані: якщо і надалі в місті комунальні питання продовжать вирішуватися так «ефективно», то восени на місцевих виборах вони обов’язково викажуть усе, що думають про такий деструктивний спосіб господарювання та куди слід іти тим, хто загнав місто в цілковиту прірву.