×

До Полтавщини прибуло ще 10 вагонів гуманітарної допомоги

16 березня до Полтави прибуло 10 вагонів гуманітарної допомоги, яку надали міжнародні партнери та західні країні. Про це розповів начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

«У Полтаві розвантажують 10 вагонів гуманітарної допомоги для регіону. Це – 121 тонну продуктів довгострокового зберігання, теплих речей, ліків та одягу спрямують на формування гуманітарного резерву області, ¬ сказав Дмитро Лунін. ¬ Вдячні Львову. Вдячні всім міжнародним партнерам, які передали гуманітарну допомогу! Разом ми сильні! Ми переможемо! Слава Україні!».

Дмитро Лунін додав, що Полтавщина стала потужним логістичним центром зі збору й постачання гуманітарної допомоги сусіднім областям. За час війни з території нашої області до сусідніх регіонів уже спрямували 103 вантажівки гуманітарної допомоги, а це – 985 тонн.

«Влада, волонтери та бізнес координують свої дії через Гуманітарний штаб при Полтавській ОВА. Визначені відповідальні за напрями – медицина, продукти, діти, переселенці тощо. Визначилися з логістичними ланцюгами збору, зберігання та транспортування гуманітарної допомоги. Є бази та транспорт у Полтаві, районах і громадах області. До роботи долучилися IT-шники, транспортники, виробники харчової продукції, інший бізнес, волонтери, Червоний Хрест, громадські організації», – резюмує Дмитро Лунін.

У Полтаві пункти допомоги функціонують за адресами:

– Полтавський академічний обласний театр ляльок (вул. Пушкіна, 32);

– Полтавська обласна універсальна наукова бібліотека імені І.П. Котляревського (вул. Небесної Сотні, 17);

– Свято-Успенський собор (Соборний майдан, 1);

– Полтавський коледж мистецтв імені Лисенка (вул. Соборності, 11).

– Управління цивільного захисту Полтавської ОВА (вул. Раїси Кириченко, 14) – тільки продукти.