×

До уваги учнів та батьків

Із 14.03.2022 року освітній процес у закладах загальної середньої освіти Полтавської міської територіальної громади для учнів 1-11(12) класів буде організовано із застосуванням технологій дистанційного навчання та дистанційного режиму роботи педагогічних працівників (за необхідності), у зв’язку із введенням воєнного стану на території України та відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 06.03.2022 N1/3378-22 “Про організацію освітнього процесу”, відповідного листа Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації від 09.03.2022 N02.01-10/241 та з метою забезпечення права дітей на освіту і виконання заходів правового режиму воєнного стану.

За заявою одного із батьків навчання буде організовано також і для учнів із числа тимчасово внутрішньо переміщених осіб, у тому числі за індивідуальною (екстернатною або сімейною (домашньою) формою навчання. Заклади позашкільної освіти організовуватимуть освітній процес також дистанційно.

У закладах дошкільної освіти Полтавської міської територіальної громади освітній процес тимчасово припинено.

Наголошую, що під час повітряної тривоги учні (вихованці) та вчителі негайно, з метою безпеки, припиняють заняття і переходять в укриття.