×

Допоможемо пенсіонерам!

На сторінках «ПВ» ми вже неодноразово порушували гострі соціальні питання, серед яких скрутне становище полтавських пенсіонерів. Пропрацювавши свого часу по кількадесят років на благо Полтави, вони зрештою виявилися кинутими напризволяще та абсолютно не потрібними нинішній владі.

Згодьтеся, що прожити місяць на дві тисячі гривень нереально, особливо коли маєш вікові проблеми зі здоров’ям та змушений платити захмарні кошти за комунальні послуги. Цього року пандемія COVID-19 болюче вдарила по всіх містянах. Але найбільшого удару зазнали саме пенсіонери, яких з гуманістичних переконань повністю ізолювали від суспільства. Та чи боїться коронавірусу людина, яка ледве зводить кінці з кінцями, намагаючись зекономити навіть на необхідних ліках? Певно, відповідь на це запитання більш ніж очевидна.

Аби хоч якось підтримати людей поважного віку, депутат міської ради, керівник міської організації «Батьківщини» Андрій Матковський запропонував міській раді  механізм виплат допомоги з міського бюджету. Згідно з цією ініціативою кожен полтавський пенсіонер мав би отримати додаткову тисячу гривень матеріальної допомоги від міста. Однак депутати з провладної більшості  Шамоти-Удовіченка не підтримали цю ініціативу:

 – На жаль, сьогодні наша держава не забезпечує пенсіонерів належним чином. З початком пандемії полтавці поважного віку, зокрема наші батьки, опинилися у ще гірших умовах, ніж було до цього. Саме тому в міськраді я запропонував надати фінансову допомогу в розмірі тисячі гривень кожному полтавському пенсіонеру, включаючи військових. Але мої опоненти, депутати з коаліції Удовіченка-Шамоти, не проголосували за це. Адже вони вважають, що краще витрачати кошти з бюджету на фонтани, ремонти сесійних зал та власних кабінетів, ніж допомагати звичайним людям. Проте разом, за вашої підтримки, ми обов’язково досягнемо справедливості. І кожен полтавський пенсіонер отримає по тисячі гривень фінансової допомоги з міського бюджету. Таким чином ми допоможемо нашим батькам та реально їх підтримаємо. У цей непростий час вони зможуть купити продукти, ліки чи заплатити за послуги. А витрачені кошти, а це майже 100 млн грн, підтримають місцеву економіку та знову увіллються в місцевий бюджет. Влада повинна думати про людей, а не про власні інтереси.

Андрій Матковський переконаний, що полтавці зроблять висновки і депутатів від  партій нинішньої коаліції Шамоти-Удовіченка у наступній каденції представлено не буде.