×

Двое небайдужих намагалися самостійно приборкати вогонь

Про горіння сухостою на відкритій місцевості у Миргородській міській тергромаді, 26 червня, близько 13:20,  до Миргородського відділу поліції повідомив водій, який рухався автомобілем трасою Миргород-Лубни.

Чоловік пояснив, що бачить двох людей, які намагаються приборкати вогонь. Також він зазначив, що за такої високої температури повітря і сильного вітру люди навряд самотужки  впораються.

За викликом негайно прибув екіпаж інспекторів сектору реагування патрульної поліції Миргорода.

На місці інспектори швидко оцінили масштаби пожежі та відшукали людей, що гасили полум’я. Небайдужими виявилися 77-річний чоловік та 67-річна жінка. Обоє жителі Києва. На момент прибуття патруля, вогонь вже добирався до житлових будинків.  Крім того на місці згарища чоловіку раптом стало зле. Він упав і знепритомнів.

Поліцейські Дмитро Віт та Сергій Карпенко швидко віднесли непритомного до найближчого подвір’я у затінок і до приїзду швидкої надавали допомогу. Невдовзі на місце прибули лікарі екстреної медичної допомоги, які миттєво та невідкладно транспортували пацієнта у тяжкому стані до лікарні. Також на місце прибули рятувальники,  які приборкали вогонь.

Згодом з’ясувалось, що пенсіонер із діагнозом «отруєння чадним газом»  майже дві доби перебував у реанімаційному відділенні міської районної лікарні.  Нині ж чоловік продовжує лікуватися амбулаторно вдома та висловлює вдячність поліцейським і лікарям за порятунок.

Миргородський районний відділ поліції